Kundaliní reiki

Kundalini reiki
Kundaliní reiki zasvěcení na dálku

Kundaliní reiki je indickou školou, která je jednoduchá a přesto komplexnější. Na rozdíl od většiny jiných zasvěcení, zde nedochází pouze k aktivaci 4 horních, ale všech čaker. Kundaliní reiki také aktivuje sídlo energie Kundaliní ve vaší páteři a rovněž vedlejší čakry na rukou i nohou. Kundaliní je spící síla/energie v nás, která sídlí v kořenové čakře a která nás při řádné aktivaci spojuje s Universem. Hlavním úkolem zasvěcení Kundaliní reiki je umožnit, aby naše přirozená Kundaliní energie stoupala čakrami vzhůru, a vedla nás tak k naší prapodstatě a osvícení.

Lidé totiž kvůli svému způsobu života ztratili sami sebe a svůj střed. Své čakry si lidé sami deformují, čímž vzniká nedostatek energie, a tak lidé uměle utváří hádky, spory či rozepře, aby si svou životní energii doplnili energetickým vysáváním své rodiny a přátel. Kundaliní reiki energeticky probudí, posílí všechny vaše čakry a rozproudí meridiány.

Kundaliní reiki 1. – 3. stupeň

3 zasvěcení, skripta 82 stran

 • V průběhu prvních tří stupňů aktivujeme postupně vaši energii Kundaliní, jež je umístěna v první čakře, a následně rozproudí energie všech čaker.
 • Proto je toto zasvěcení velmi vhodné i pro ty, kteří mají problémy se vstřebáváním toku energie.
 • Kundaliní reiki lze přijmout bez jakýchkoli předpokladů, protože je paralelní k Usuimu tradičnímu reiki, a není tedy nutné předtím klasické Reiki absolvovat.
 • Nepracuje se symboly ani mantrami, proto je velice snadné se Kundaliní reiki naučit. Pouze na III. stupni předávám symbol pro aktivaci Kundaliní při zasvěceních.

Kundaliní je popsána jako duchovní síla v člověku, kterou každý nese v sobě. Symbolicky je vyjádřena ve formě hada, který odpočívá na konci páteře. Tato energie se může předávat na dálku, nebo vyvolat „napojením“ (iniciací) , čímž pak vystoupá po páteři, otevírá, a pročišťuje čakry a energetický koloběh v těle.

 • Jednou z možností, jak najít tu správnou cestu, je právě probuzení, či aktivace energie Kundaliní, kdy vlastně zapnete svůj vlastní generátor a jedete si sami za sebe. K této aktivaci potřebujeme vyčistit bloky k zajištění volného toku energie v našem těle.

Po absolvování Kundaliní reiki můžete energii dále rozšířit formou velmistrovských zasvěcení a boosterů/zesilovačů (Kundaliní reki Velmistr) a nebo energie vibračně zjemnit (Gold reiki).

Obdržíte

 • Zasvěcení (3x 45 min)
  + Vaše předčištění (3x 90 min)
  + Dočišťující terapii (3x 60 min)
  + Vyčištění vašeho obydlí (3x 10 min)
 • Možnost zopakování zasvěcení (zesílení energie a lepší pročištění)
 • Výuku (telefonicky / Skype / Viber / Whatsapp / osobně)
 • Skripta 82 stran (A4, svázané do vazby)
 • Certifikaci
 • Diagnostiku čaker a aury
 • Poradenství

Kdo může toto zasvěcení přijmout

Absolventi 4. stupně Reiki nebo 4. stupně Shambally 1024

Forma studia

Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času po dobu ca. 2 měsíců.
Osobní seminář je pro zájemce možný v Praze, Brně a Ostravě.
… více informací o průběhu studia?

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena na dálku: 4.500,- Kč
200,- €
Individuální osobní seminář: + 1.000,- Kč
+ 45,- €