Kundaliní reiki

Kundalini reiki
Kundaliní reiki zasvěcení na dálku

Když už s energií pracujete, probuďte své energetické dráhy ze stavu „polní cesta“ na „čtyřproudou dálnici“. Nejlépe vám to vysvětlí obrázek v této sekci. Proč chodit oklikami, když celým vaším tělem vede přímá cesta? Je to „Kundaliní“ – síla ukrytá v páteři. Kundaliní reiki je indickou školou, která je jednoduchá a přesto komplexnější. Na rozdíl od většiny jiných zasvěcení, zde nedochází pouze k aktivaci 4 horních, ale všech čaker. Nechybělo vám dosud v Reiki nebo Shamballe něco? Nevěděli jste co? Toto je chybějící dílek skládačky. Kundaliní reiki aktivuje sídlo energie Kundaliní ve vaší páteři a rovněž vedlejší čakry na rukou i nohou.

Kundaliní je spící síla/energie v nás, která sídlí v kořenové čakře a která nás při řádné aktivaci spojuje s Universem. Hlavním úkolem zasvěcení Kundaliní reiki je umožnit, aby naše přirozená Kundaliní energie stoupala čakrami vzhůru, a vedla nás tak k naší prapodstatě a osvícení.

Lidé totiž kvůli svému způsobu života ztratili sami sebe a svůj střed. Své čakry si lidé sami deformují, čímž vzniká nedostatek energie, a tak lidé uměle utváří hádky, spory či rozepře, aby si svou životní energii doplnili energetickým vysáváním své rodiny a přátel. Kundaliní reiki energeticky probudí, posílí všechny vaše čakry a rozproudí meridiány.

Předpoklad: mistr-učitel v jakékoli energii

Kundaliní reiki 1. – 3. stupeň

4x zasvěcení, skripta 84 str., certifikát, výuka

  • V průběhu prvních tří stupňů aktivujeme postupně vaši energii Kundaliní, jež je umístěna v první čakře, a následně rozproudí energie všech čaker.
  • Proto je toto zasvěcení velmi vhodné i pro ty, kteří mají problémy se vstřebáváním toku energie.
  • Kundaliní reiki lze přijmout bez jakýchkoli předpokladů, protože je paralelní k Usuimu tradičnímu reiki, a není tedy nutné předtím klasické Reiki absolvovat.
  • Na I. a II. stupni zasvěcuji nově žáka do nanebevzatých mistrů Babaji a Bílá Tara.
  • Nepracuje se symboly ani mantrami, proto je velice snadné se Kundaliní reiki naučit. Pouze na III. stupni předávám symbol pro aktivaci Kundaliní při zasvěceních.

Kundaliní je popsána jako duchovní síla v člověku, kterou každý nese v sobě. Symbolicky je vyjádřena ve formě hada, který odpočívá na konci páteře. Tato energie se může předávat na dálku, nebo vyvolat „napojením“ (iniciací) , čímž pak vystoupá po páteři, otevírá, a pročišťuje čakry a energetický koloběh v těle.

  • Jednou z možností, jak najít tu správnou cestu, je právě probuzení, či aktivace energie Kundaliní, kdy vlastně zapnete svůj vlastní generátor a jedete si sami za sebe. K této aktivaci potřebujeme vyčistit bloky k zajištění volného toku energie v našem těle.

Forma studia:
Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času. Osobní seminář je možný v Praze, Brně, Ostravě. Více o studiu?

Po absolvování Kundaliní reiki můžete energii dále rozšířit formou velmistrovských zasvěcení a boosterů/zesilovačů (Kundaliní reki Velmistr) a nebo energie vibračně zjemnit (Gold reiki). Zájemcům nabízí Krystal reiki a dále rovněž Tachyon reiki.

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena: 7.000,- Kč
310,- €