Terapie Reiki aj.

Terapie (nad rámec běžné přípravy a pročištění v rámci zasvěcení) provádím již pouze svým žákům, kteří u mě dříve absolvovali jakýkoli kurz se zasvěcením. Dle potřeby kombinuji velmistrovské metody Reiki terapie, Shambally, Ra-Sheeby, SRT/LSVJ, Imara reiki, Filipínského léčitelství apod.

Občas se setkávám, zejména s lajky, kteří si myslí, že jejich „bitvu“ v tomto životě za ně vybojuje někdo jiný a že bude stačit jedno mávnutí kouzelné hůlky. Takto to opravdu nefunguje…

Je totiž nutné, abyste měli nástroj, jak na sobě průběžně pracovat sami a teprve poté je možnost domluvit si se mnou cílené terapie. Takto vám ode mě postačí jedna či dvě terapie měsíčně a vy se pomocí Reiki průběžně léčíte sami. Na závěr vám ještě prozradím, že tento způsob je nejefektivnější, nejšetrnější k vašim financím a v podstatě jediný správný. Jestliže máte problémy, začněte nejprve s kurzem a zasvěcením do 1. stupně Reiki.

Objednávka terapie

… četli jste výše uvedené tři odstavce? Pokud ano, jste mým žákem a máte zájem o terapii, kontaktujte mě. Pokud ještě mým žákem nejste, navrhuji pro vás kurz Reiki v Praze, Brně, Ostravě či na dálku.

POSLEDNÍ MÍSTA: Zvu vás 19.8.2017 do Ostravy (centrum Antakarana, ul. Dolní 65) na jednodenní osobní seminář 1. stupně Reiki s rozšířením. Cena: 2500 Kč. Přihlásit se můžete ZDE (formulář dole).

Pravidelný procvičovací mini-seminář REIKI V PRAXI pro absolventy 1. stupně Reiki nebo vyššího se uskuteční ihned poté. Vstupné: 450 Kč. Objednat se můžete ZDE.