Léčení Reiki v Brně, Praze, Ostravě a na dálku

Reiki a alternativní medicína jsou ve vyspělých východních zemích uznány jako plnohodnotná léčebná metoda – hrazená zdravotními pojišťovnami. Věřím, že i my brzy k tomuto dospějeme a že si každý bude moci dopřát kvalitní léčení Reiki.

Provádím individuální léčení klientů formou různých druhů Reiki, Shambally, Ra-Sheeby, SRT/LSVJ a dalších léč. energií, bylin a dalších technik alternativní medicíny. Při terapii tyto metody kombinuji dle potřeby a stavu klienta.

  • Obracet se na mě můžete s problémy fyzickými, emocionálními, psychickými, vztahovými, autoimunitními, zrakovými, sluchovými, depresemi, při problémech s otěhotněním, štítnou žlázou, klouby, revma, učením, hyperaktivitou, bloky na prosperitu, čištění domů/bytů, odvádění duší a jiných entit, dálková podpora u zkoušek, pohovorů a schůzek, dobití energie, léčení dětí, zvířat… ale také v případech primární či sekundární prevence (např. bývalí či aktuální onkologičtí pacienti), aj.
  • Terapie u mne jsou s důrazem na kvalitu. Léčení probíhá v sedě či leže klienta, který odpočívá a je při plném vědomí. Klient je při léčení oblečený – energie proudí i přes látku, sádru, apod. Dálková Reiki terapie je v mém podání při zkušenosti s 5.000 lidmi zcela plnohodnotná. Termíny na dálku a osobně v Brně, Praze nebo Ostravě dle dohody.
Cena / terapii: 1.000,- Kč
40,- €

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do 14 dnů.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka / dotaz

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044