Reiki terapie Brno, Praha, Ostrava. Terapie Reiki na dálku

Pod názvem Reiki terapie u mě není pouze jedna samostatná metoda, ale kombinace více metod alternativní medicíny. Jedná se zejména o velmistrovské metody Reiki terapie, západního i východního stylu terapie Reiki, Shambally, Ra-Sheeby, SRT/LSVJ, Imara reiki, Kundaliní reiki, klasického léčitelství, Filipínského léčitelství aj. Při terapii Reiki tyto metody kombinuji dle potřeby a stavu klienta.

Průběh terapie Reiki

  • Terapie Reiki s důrazem na kvalitu s 9letou zkušeností Velmistra Reiki 21. stupně.
  • Začíná se krátkou úvodní konzultací. Samotná Reiki terapie poté probíhá v sedě či leže klienta.
  • Klient je při terapii Reiki plně oblečený, energie proudí bez problému i přes oblečení.
  • Klient při Reiki terapii v Ostravě, Brně, Praze i na dálku odpočívá a je při plném vědomí (nejedná se o hypnózu).
  • Dálková Reiki terapie je v mém podání a při zkušenosti s 5000 klienty zcela plnohodnotná.
  • Každá Reiki terapie v Brně, Praze a Ostravě trvá 45 minut. Termíny Reiki terapií jsou vypsány ve formuláři níže, kde si můžete zakliknout termín, který vám pro terapii Reiki vyhovuje a přímo se objednat.
  • V Brně a Ostravě je možnost dohodnout si i jiný termín, než které mám vypsané předem. Tato varianta intenzivní Reiki terapie Brno/ Ostrava probíhá 90 min.
  • Pro Reiki terapii na dálku máte možnost si vybrat 45 nebo 90 min dle svých možností. Termíny Reiki terapie na dálku kdykoli dle dohody (s možností víkendů).
  • Na závěr vám vždy dám individuální rady, co po Reiki terapii v následujících dnech správně dělat, aby byl léčebny efekt maximalizován.

Sleva na terapii pro moje žáky

  • Mým žákům (Reiki/Shambally/Ra-Sheeby) poskytuji slevu na dálkové terapie – dle jejich stavu. Pokud jste mým žákem/žákyní, na terapii se objednejte na e-mailu nebo přes SMS.

Pokud mým žákem nejste, bude terapie pracnější, a proto pro vás platí nabídka níže.

Adresy konání Reiki terapie v Brně, Praze a Ostravě

– Praha 4, ul. Doudlebská 4
– Brno, ul. Masarykova 32
– Ostrava, ul. Dolní 65

Objednávka Reiki terapie Brno, Ostrava, Praha a na dálku

Nabídka terapie Reiki v Brně, Praze, Ostravě a Reiki terapií na dálku pro veřejnost. Platné od 1.9.2017 do 31.12.2017:

Kromě Reiki terapie vám doporučuji

V sobotu 29.10.2017 v Praze od 10:30 pořádám osobní seminář 2. stupně Reiki. POSLEDNÍ 2 MÍSTA !!! Přihlašte se zde >>. Moji žáci si seminář mohou přijít zopakovat.

NOVÉ: V sobotu 4.11.2017 v Praze od 13 hod pořádám pro ty, kteří již alespoň 1. stupeň Reiki mají (u jakéhokoli mistra), procvičující a prohlubující mini-seminář REIKI V PRAXI. Na programu je, mimo jiné, např. originální japonská větev Komyo Kai reiki vč. originálních japonských technik a zasvěcení. Rezervujte si místo >>>