Full Spectrum Light – Plné spektrum Světla

Dva v jednom: Full Spectrum Healing (1 zasvěcení) a Full Spectrum Light (3 zasvěcení). Léčí se zde s pomocí Bílého Světla. Bílá barva ve skutečnosti obsahuje všechny barvy, proto není Full Spectrum Light omezeno pouze na určitý „paprsek“ či pokrytí jen konkrétní omezené části. Dává tak možnost, jak se jednoduše zbavit bloků a starých emocionálních vzorců – i z minulých životů a vlastní minulosti současného života.

Full Spectrum Light (čteme: „ful spektrum lajt“) je silnější nástupce Full Spectrum Healing („ful spektrum hílin“). Přesněji řečeno jde o rozšíření této linie. Oba tyto energetické systémy obsahují tzv. „plné léčebné spektrum“ a „úplné spektrum Světla“. Systémy na sebe navazují, a proto jsem se rozhodl je předávat společně ve 4 zasvěcovacích termínech. Spojením obou energií lidé častokrát vnímají přicházet zářivé bílé Světlo, jež se světelným mostem mění do barev duhy. Tento most umožňuje prožívání přítomnosti a integruje léčivé záření barev do každodenního života a v neposlední řadě i do mezilidských vztahů či zlepšení vnímání myšlenek mezi člověkem a zvířetem.

Reiki v porovnání s Full Spectrum Healing: Full Spectrum Healing obsahuje všechny frekvence a je tím pádem použitelná k léčení ve všech oblastech. Reiki pracuje „jen“ na zeleném paprsku. Představte si duhu. Ta zelená část je Reiki a Full Spectrum Healing je ta celá duha. To je důvodem, proč někdy Reiki při léčení může „selhat“. Full Spectrum Healing má mnohem větší úspěšnost! Kromě toho významně vzroste i vaše vlastní úspěšnost při léčení sebe sama.

Full Spectrum Light je další z vysokovibračních energií. Síla této energie se zakládá zejména na zasvěcení 12 čaker. Léčení s touto energií je taktéž vhodné pro vysoko vibrující jedince. Tato energie nepoužívá žádné symboly, jistá aktivní spolupráce od přijímající osoby je však žádoucí. Manuál k jednotlivým stupňům obsahuje popis jednotlivých energií, do kterých se zasvěcuje + návod, jak energii v jednotlivých stupních používat.

Full Spectrum Healing + Full Spectrum Light 1. – 4. stupeň

4 zasvěcení, skripta 40 stran

 • Full Spectrum Healing – obsahuje 1., 2. a 3. vibrační spektrum: Zaměřuje na celé barevné frekvenční spektrum.
 • Full Spectrum Light – 1.stupeň: Vysíláte energii jak kontaktně, tak i na dálku. Zasvěcení do energií Saint Germaina, Krista a Archanděla Rafaela.
 • Full Spectrum Light – 2.stupeň: Spouštíte čistící procesy na energetické odblokování (a to nejen v přítomnosti, ale také v minulosti), můžete tedy postupně pročistit každý jednotlivý úseky vašeho života, a to včetně rozpuštění emočních energetických blokád. Zasvěcení do energií Ježíše, Melchisedeka a Saint Padre Pio.
 • Full Spectrum Light – 3.stupeň: Mistři se kromě veškerých specifických zasvěcovacích postupů navíc učí, jak vyrábět energetizační oleje. Zasvěcení do energií Sanat Kumary a Archanděla Michaela.

Lze velmi vhodně kombinovat s andělskými zasvěceními a dalšími nanebevzatými mistry či bytostmi Světla.

Obdržíte

 • Zasvěcení (4x 45 min)
  + Vaše předčištění (4x 90 min)
  + Dočišťující terapii (4x 60 min)
  + Vyčištění vašeho obydlí (4x 10 min)
 • Výuku (telefonicky / Skype / Viber / Whatsapp / osobně)
 • Skripta 40 stran (v knižní podobě)
 • Certifikaci
 • Diagnostiku čaker a aury
 • Poradenství

Kdo může toto zasvěcení přijmout

Absolventi 4. stupně Reiki nebo 4. stupně Shambally 3110 a nebo 3. stupně Ra-Sheeby

Forma studia

Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času po dobu ca. 2 měsíců.
Osobní seminář je pro zájemce možný v Praze, Brně a Ostravě.
… více informací o průběhu studia?

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena na dálku: 3.750,- Kč
170,- €
Individuální osobní seminář: + 1.000,- Kč
+ 45,- €