Shamballa 2002

Shamballa 2002 zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Shamballa 2002 („šambala 2002“) je pokračování Shambally 1024, v mé škole je označována jako „druhý mistrovský stupeň Shambally“. Shamballa 2002 je rychlejší, pružnější, její energie je výraznější a ostřejší. Toto rozšíření Shambally je reprezentováno mistry Saint Germainem a Kuan Jin. Další symboly (978) jsou opět tradičně přenášeny telepaticky přímo do aury žáka.

Energie Shambally 2002 je duchovní naladění, které harmonizuje zejména naše horní čakry (od srdeční čakry nahoru). Ostatní čakry se pak následně dorovnávají samy. Při práci s energií Shambally 2002 bychom se měli také uzemňovat a nezapomínat na život tady a teď – o tom si povíme více.

Shamballa 2002 nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi duchovními průvodci a pomocníky, kteří nás milují a ochraňují. Otevíráme se hluboké lásce planetě Zemi. Se Shamballou 2002 jsem vždy měl výborné výsledky na zvýšení životních dispozic klientů. Během zasvěcení se otevírá třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla (Kundaliní). Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty.

Absolvent Shambally 2002 chápe rozdíl mezi Shamballou 1024 a 2002, je pročištěnější, zvládá pracovat se Shamballou na vyšší úrovni a může Shamballu 2002 dále zasvěcovat osobně i dálkově, a to hromadně i jednotlivě. Mistr Shambally 2002 je seznámen s jemnohmotnými světy za hranicí našeho běžného vnímání, umí s nimi pracovat v meditacích, má zkušenost s prací v hladině alfa, chápe Shamballu nejen jako energii, ale i jako energetické transcendentální místo.

Po zasvěcení do Shambally 2002 se mi teprve Shamballa otevřela, vstoupil jsem v meditaci města Shambally, kde jsem ucítil přítomnost vysokých duchovních bytostí Světla a Lásky. Ocitl jsem se v záři Světla, bylo to nepopsatelné – klid, mír, objevil jsem to pravé „uvnitřnění“. Byla to oáza v dáli se stínem pod palmami a džbánem vody naplněným po okraj. Zasvěcení do Shambally 2002 pročistilo a zaléčilo mé srdce, duši, jemnohmotná těla a Ducha.

Shamballa 2002

Předpoklad: mistr-učitel Shambally 1024
obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 44 str., certifikát, kyvadlo, tabulky

  • Zesílení energie, rozpouštění bloků
  • Rozdílné přístupy k výuce Shambally
  • Shamballa jako životní styl – čtyři klíče/principy Shambally
  • Řešení konkrétních problémů pomocí Shambally 2002
  • Jemnohmotné světy – Shamballa jako město, Lemuria, Agharta
  • Čištění a ochrana prostor – místnost, dům, byt, zahrada, kancelář apod.
  • Transformace – principy, opouštění starého, rozvíjení vlastností, práce se sebehodnocením
  • Praktická část: práce s kyvadlem, zasvěcovací postupy, jak vstupovat do Shambally, práce s kyvadlem, léčení barvami, meditace, práce se Shamballou 2002, ukotvování Shambally, bezpečné odstranění negativní energie z pacienta

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně a Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do 14 dnů.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 4.500,- Kč
200,- €