Shamballa 12D (velmistr) Praha, Ostrava, Prostějov na dálku + osobně

Shamballa 12D na dálku

Shamballa je všeobecně energií, která vás spojí s léčebnými energiemi z vesmírných dalekých končin, spolu s našimi nehmotnými léčiteli: nanebevzatými mistry, anděly, archanděly atp. Aneb jak už víme, ze Země nepocházíme a každá duše si s sebou bere své léčivé energie. Záleží jen na každém z nás, jak s nimi bude nakládat, jak je bude rozvíjet a užívat.

Shamballa 12D nabízí spojení s duchovními energiemi bytostí světla. Vaše vyšší já následně určuje, kterou energii pro léčení daného člověka v dané situaci použít. Tyto energie čerpá v malém vysokovibračním městě, Shamballa, jež se nachází přímo zde na Zemi. Je to místo o tak vysoké vibraci, že není možné jej okem spatřit. Bytosti, které v tomto městě žijí, jsou připraveny nám kdykoli poskytnout svoji energii z této i dalších dimenzí. Proto je Shamballa nazývána jako multidimenzionální systém léčení. Léčíte totiž s energiemi jak z této, tak z druhých dimenzí problémy, které se vás v této či druhých dimenzích týkají a mají sem do této dimenze spojitost a ovlivňují vás.

Doporučené knihy k Shamballe 12D

Najdete na REIKIKNIHY.CZ

Představte si však, že budete propojeni s 12 takovými silovými místy současně! Představte si, jak ohromná energie vám bude k dispozici. Shamballa 12D obsahuje celkově 12 aktivací do 12 dimenzí, díky čemuž budete napojen/a na 12 vysokovibračních energií. Budete moci čerpat energie Shambally pro léčení sebe i druhých ze 12 dimenzí současně. Váš energetický potenciál i úroveň vašeho vědomí se tím mnohonásobně posunou. Podívejte se na názorné schéma energií Shambally.

Když mluvíme o Shamballe, často máme tendence myslet na místo uvnitř prostoru a času páté dimenze, místo dokonalé harmonie a lásky. V každé z těchto 12 dimenzí vesmíru existuje jedna vibrace Shambally, lze ji označit také určitým typem zrcadlení nebo reflexe. A v tomto systému nyní budeme pracovat s některými z těchto nanejvýš zajímavých energií. Pracuje se zde především na aktivaci krystalických světelných těl a na integraci těla toho.

Během práce s 12 dimenzemi dojde u žáka ke značnému nárůstu této energie a je mu také aktivována schopnost tyto energie přenášet na další osoby (zasvěcovat). Shamballa 12D je v mojí škole kvůli enormnímu nárustu intenzity energie označena jako velmistrovský stupeň.

Vyberte si dárek k tomuto kurzu – samostatný kurz zdarma.

Požadavky pro zasvěcení Shamballa 12 D

Absolvované zasvěcení do Shambally 3110. Minimálně 18 let. Přijímám samozřejmě i cizí žáky.

Ceník kurzu Shamballa 12D

Cenu kurzu najdete v CENÍKU kurzů ZDE.

Máte zájem o kurz Shambally 12D? Chcete více informací? Nebo máte dotaz?

* Vaše jméno
* Váš e-mail
* Váš telefon
* Vaše zpráva
* povinné položky
Autorem textů je Martin Ospalík. Tento text je autentické chráněné autorské dílo, jehož kopírování či šíření je zakázané a postižitelné ve smyslu 121/2000 Sb. Autorského zákona.