Shamballa 1024 1. – 4. stupeň

šambala 1024 Praha, Brno, Shamballa 1024 Ostrava, sambala 1024 zasvěcení na dálku

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je základní kurz práce s energií. Je to geniální systém léčení, jenž obsahuje 1024 symbolů. Pracovat se Shamballou se naučí každý, je velmi jednoduchá. Moji žáci dostávají při každém zasvěcení ještě další individuální symboly navíc, na které jsou připraveni. Někdo jednotky, jiný stovky až tisíce. Díky tomu, že Shamballu neustále prostřednictvím duchovních darů rozvíjím, je k dispozici skutečně mnoho symbolů – tak proč ty, kteří jsou duchovně dále, zbytečně omezovat. Ti z vás, kteří začínají, obdrží jen to, co mohou a další symboly získají později nebo při opakování.

Shamballa 1024 zahrnuje několik energií, díky čemuž je jednou z nejsilnějších energií:

 • Univerzální životodárná energie (reiki)
 • JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
 • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
 • Energie andělů, archandělů a dalších bytostí Světla
 • V současnosti Shamballa 1024 zahrnuje i paprsky energie pro transformaci

Shamballa 1024 je darem Saint Germaina (nanebevzatého mistra transformace) a chanellovala ho v roce 2003 June Stephansen. Od té doby přišlo několik aktualizací (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova), přičemž touto Shamballou 1024 se začíná. Je to cesta poznání života, bytí, svého já a pochopení spojení se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já).

Shamballa 1024 (čteme „šambala 1024“) je multidimenzionální systém léčení. To znamená, že je vysoko vibrační, a proto snadno působí na všechny roviny bytí – tam, kde to je třeba. Děje se tak prostřednictvím energií z více duchovních úrovní, skrze 1024 symbolů, jež jsou rozděleny do 4 stupňů po 256. Stupeň čtvrtý je stupněm mistrovským. Shamballa 1024 směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme.

Kompletní terapie pomocí Shambally trvá „jen” 15 minut. Shamballa 1024 léčí na všech úrovních, její použití je rychlejší, silnější a účinnější. Působí i na nemoci, které jsou v Usui Reiki považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektována karma a stádium nemoci. Shamballa 1024 výborná energie pro léčení široké škály fyzických, emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresu, rozpuštění bloků, zkvalitnění všeho spánku a života. Léčení můžete provádět sami sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám…

V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a záměrem. Čistý úmysl/záměr je vše, co po zasvěcení k aktivaci energie potřebujete. Nemusíte se učit žádné symboly, protože ty se při zasvěcení přenáší z aury mistra do aury žáka telepaticky formou energie. Průběh léčení pak řídí Vyšší Já a samotnou léčbu obstarávají energie Shambally, nanebevzatí mistři „žijící“ v Shamballe a další jemnohmotní duchovní průvodci. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

Shamballa 1024 – 1. a 2. stupeň s rozšířením

počet zasvěcení vám na míru, skripta 131 str., certifikát

 • Co je Shamballa – jak funguje prvních 512 symbolů (energií) + symboly navíc
 • První kroky se Shamballou, aktivace energie
 • Jak vést terapii – polohy rukou, etika, typy terapií, časové rozestupy
 • Praktická část: léčení Shamballou, formy sebeléčení, metody aplikace na dálku
 • Využití Shambally v běžném životě
 • Sedm vrstev aury – význam, funkce, harmonizace, čakry 1-4, meridiány
 • Zasvěcení do energie Saint Germaina (nanebevzatého mistra duchovní transformace)
 • Praktická část: odesílání Shambally do budoucnosti i minulosti, techniky léčení, energetické čištění pokrmů, nápojů, léků, domů, místností, cviky na zvýšení vnímavosti, meditace, harmonizace čaker, energetická ochrana, vyřešení vztahu s konkrétní osobou, podpora v situaci (odeslání Shambally na pohovor, zkoušku, jednání, zubaře…)

Cena: 3.000,- Kč / 130,- €


Shamballa 1024 – 3. stupeň s rozšířením

počet zasvěcení vám na míru, skripta 177 str., certifikát

 • Zesílení energie, +256 symbolů (celkem 768) + symboly navíc
 • Shamballa – vznik, vývoj, z čeho se skládá, o symbolech a energiích, učení JÁ JSEM
 • Zasvěcení do energií nanebevzatých mistrů El Morya, Kuthumi, Djwal Khul, Sananda, Serapis Bey, Lady Nada a Lady Portia (řešení všech otázek existence a duchovního vývoje)
 • Čakry – vlastnosti, funkce, archetypy, příčiny nemocí
 • Aura – sedm vrstev, jemnohmotná těla
 • Meridiány – žíly energie, vliv na orgány
 • Praktická část: meditace, učení JÁ JSEM, další techniky používání Shambally v každodenním životě, harmonizace čaker, práce s nanebevzatými mistry, odseknutí aury terapeuta od klienta

Cena: 3.000,- Kč / 130,- €
Pokud nemáte 1. a 2. stupeň u mě, činí cena 3. stupně 3.500,- Kč / 150,- € (doplnění znalostí)


Shamballa 1024 – 4. stupeň (mistr-učitel) s rozšířením

počet zasvěcení vám na míru, skripta 102 str., certifikát, kyvadlo, tabulky

 • Pozvednutí energie na úroveň mistra-učitele, +256 symbolů (celkem 1024) + symboly navíc
 • Rozvíjení Shambally zasvěcením a samostatně – stahování dalších mistrovských symbolů
 • Duchovní principy mistra, práce s negativními vlastnosti
 • Vše o zasvěcování: jak zasvětit 1. – 4. stupeň Shambally 1024
 • Zasvěcení míst, domů, bytů, předmětů a zvířat do Shambally
 • Dva druhy symbolů Shambally
 • Velké léčení Shamballou – co to je, jak a kdy provádět, význam pro vaše léčení, duchovní posun a transformaci
 • Zasvěcení do energií archandělů Michaela, Metatrona a jeho Zlatého paprsku
 • Praktická část: uzemnění, zasvěcovací postupy, práce s kyvadlem a jeho čištění, ověření připravenosti žáka, příprava žáka i mistra na zasvěcení, utváření programů pro léčení, napojení míst na Shamballu, vytváření energetického talismanu/zářiče, diagnostika příčin nemocí a vhodného typu léčby, práce s kyvadlem, energetická ochrana a zlepšení vztahů

Cena: 4.500,- Kč / 200,- €
Pokud nemáte 3. stupeň u mě, činí cena 4. stupně 5.500,- Kč / 240,- € (doplnění znalostí)


Co znamená „počet zasvěcení na míru“ ?

Zasvěcení každého stupně opakuji právě tolikrát, kolikrát je u každého žáka zapotřebí, aby se schopnost pracovat s čistou energií Shambally stabilizovala a uchovala. Případně opakujeme zasvěcení tolikrát, abyste byli vy sami s vaším vnímáním energie spokojeni.


Opakování zasvěcení Shambally 1024 zdarma

Mým žákům Shambally 1024 nabízím možnost si zasvěcení zdarma na dálku opakovat – a to do odvolání. Přínosem je zesílení energie, pročištění projevů očistného transformačního procesu, vaší aury, meridiánů i čaker, zvýšení intuice, motivace a zejména – váš duchovní růst. Při opakování získávají moji žáci vždy další individuální symboly Shambally navíc, na které jsou připraveni. Délka opakovaného zasvěcení je ca. 25 min. Pokud by vám termíny nevyhovovaly, o nic nepřijdete – stačí se se mnou domluvit.

1. a 2. stupeň – pondělky ve 20:30
3. stupeň – pondělky ve 21:00
4. stupeň – pondělky ve 21:30


Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně a Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do 14 dnů.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044