Shamballa 1024 – 1. stupeň

šambala 1024 Praha, Brno, Shamballa 1024 Ostrava, sambala 1024 zasvěcení na dálku

Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) se řadí mezi základní kurzy práce s energií, ale přitom se jedná o geniální systém léčení, který obsahuje 1024 symbolů a je vhodný spíše pro duchovnější jedince, které Shamballa přitahuje. Pracovat se Shamballou se naučí skutečně každý, je velmi jednoduchá. V jednoduchosti je její síla. Shamballa 1024 (čteme: „šambala 1024“) je multidimenzionální systém léčení, který zahrnuje 1024 symbolů, jež jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Stupeň čtvrtý je stupněm mistrovským. Moji žáci dostávají vždy při každém zasvěcení ještě i další individuální symboly navíc.

Shamballa 1024 v sobě slučuje několik energií, díky čemuž je jednou z nejsilnějších energií v současnosti:

 • Univerzální životodárná energie (reiki)
 • Energie JÁ JSEM (energie života, božství a osvícení)
 • Energie nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů)
 • Energie bytostí světla (andělé, archandělé, bytosti Shambally atd.)
 • V současnosti jsou součástí Shambally 1024 i paprsky intenzivní energie transformace

Tento geniální léčebný systém je darem nanebevzatého mistra Saint Germaina a chanellovala ho June Stephansen v roce 2003. Je to cesta poznání, života, bytí, svého já a pochopení spojení se vším a všemi. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčení pro celou duši, pochopení sounáležitosti celé své bytosti, své duše a svého Vyššího Já (duchovního vedení, průvodců a rádců).

Kompletní terapie pomocí Shambally trvá jen 15 minut. Je to výborná energie pro léčení různých fyzických, ale také emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresů, rozpuštění bloků a zkvalitnění všeho spánku i života celkově. Léčebnou terapii můžete provádět sami se sebou, s jinými lidmi, zvířaty, rostlinami… V Shamballe 1024 pracujete pouze s energií a s vaším úmyslem. Čistý úmysl/záměr je vše, co u energetického systému Šambala 1024 potřebujete. Nemusíte se učit žádné symboly, protože vše obstarávají bytosti Světla a nanebevzatí mistři „žijící“ v Shamballe. Jsou tu s námi a vědí nejlépe, co právě potřebujeme.

Na rozdíl od Reiki nepracujete v Šambale 1024 s žádnými symboly, i když jich má 1024. Při zasvěcení jsou vám vloženy přímo do aury. Symboly se v Shamballe totiž předávají telepaticky během zasvěcení mistrem do aury žáka, nemusíme si je tedy pamatovat, či s nimi vědomě pracovat jako například u Reiki. Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším a to na všech úrovních, včetně nás samotných. Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno snáze pochopit, kdo doopravdy jsme.

Shamballa 1024 – 1. stupeň

1 zasvěcení, skripta 35 stran

 • Co je Shamballa – její síla, jak funguje
 • 1024 symbolů = 1024 nástrojů a energií
 • První kroky se Shamballou, síla myšlenky a záměru
 • Jak vést terapii – polohy rukou, etika, typy terapií, kdy přijít na další terapii
 • Symboly Shambally, očistý proces, sedm čaker
 • Praktická část: léčení Shamballou, formy sebeléčení, metody aplikace na dálku

Na toto zasvěcení jsem se obzvláště těšil, tušil jsem, že bude nějak výjimečné… a bylo. Po zasvěcení 1. stupně Shambally 1024, které jsem sám absolvoval dálkově, si pamatuji, že jsem byl vděčný za to, že jsem tehdy v sobě našel odvahu zasvěcení do energie Shambally 1024 přijmout. Dodnes je Shamballa každodenním pomocníkem pro mne i mé klienty a pacienty, otevřela mi totiž cestu k efektivnějšímu léčení. Dnes velmi dobře vím, že mi Shamballa 1024 pomohla v počátcích mé cesty nejvíce.

Shamballa 1024 je vysoko vibrační linie energie. Léčí na všech úrovních, její použití je rychlejší a silnější, účinnější. Působí i na nemoci, které jsou v Usui reiki považovány za nevyléčitelné. Ale i tady je samozřejmě respektován zákon karmy a stadium nemoci.

Obdržíte

 • Zasvěcení (1x 45 min)
  + Vaše předčištění (1x 90 min)
  + Dočišťující terapii (1x 60 min)
  + Vyčištění vašeho obydlí (1x 10 min)
 • Výuku (telefonicky / Skype / Viber / Whatsapp / osobně)
 • Skripta 35 stran (A4, svázané do vazby)
 • Certifikaci
 • Diagnostiku čaker a aury
 • Poradenství

Kdo může zasvěcení 1. stupně Šambaly 1024 přijmout

Každý, koho tato energie zajímá. Zkušenost s Reiki výhodou

Forma studia

Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času po dobu ca. 1 měsíce.
Osobní seminář je pro zájemce možný v Praze, Brně a Ostravě.
… více informací o průběhu studia?

Objednávka

Dálkový kurz 1. stupně Shambally 1024 je u mě individuální a trvá ca. měsíc, kdy průběžně komunikujeme, zasvěcujeme, studujete a zkoušíte techniky Shambally 1024 atd. Nebo můžete zvolit osobní variantu, která v mém podání obsahuje vše výše uvedené + navíc individuální osobní seminář v Praze, Brně či Ostravě (1 účastník):