Shamballa 1024 – 2. stupeň

Shamballa 1024 2. stupeň

Shamballa 1024 je rozdělena do 4 stupňů po 256 symbolech. Stupeň čtvrtý je stupněm mistrovským. Shamballa 1024 je výborná energie pro léčení různých fyzických, ale také emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávaní stresů, rozpuštění bloků a zkvalitnění všeho spánku i života celkově. Léčebnou terapii můžete provádět sami na sobě, jiným lidem, zvířatům, rostlinám.

Někteří lidé myslí, že systém Shambally je forma Reiki, jiní ji vnímají spíše jako další krok Reiki. Pravou je, že Reiki a Shamballa jsou dva zcela nezávislé systémy léčení a duchovního rozvoje, oba mají své přednosti. Je na vás, abyste si zjistili, zdali vás přitahuje spíše Reiki nebo Shamballa a pak se touto cestou vydat. Vyzkoušejte klidně oboje.

Oproti Usuiho systému reiki je práce s energií Shamballa 1024 jednodušší. Pracujete pouze s energií a úmyslem/záměrem. Čistý úmysl je vše, co u energetického systému Shamballa 1024 potřebujete, protože Shamballa ví nejlépe, „co, jak a kde“ právě potřebujeme. Shamballa si dokáže poradit i s nemocemi, které byly dříve pro Reiki brány jako nevyléčitelné. Obě energie mají svoje a doporučuji vám dříve či později projít alespoň prvními dvěma-třemi stupni jak Reiki, tak Shambally.

Shamballa 1024 – 2. stupeň

1 zasvěcení, skripta 186 stran

 • Zesílení energie, ukotvení dalších 256 symbolů (celkem 512)
 • Využití Shambally v běžném životě
 • Podpora v situaci (odeslání Shambally na ideální průběh pohovoru, zkoušky, návštěvy zubaře, maturity, přijímacího řízení apod.)
 • Jasný záměr – jak jej tvořit a jak si plnit přání pomocí Shambally
 • Sedm vrstev aury – význam, funkce, harmonizace, čakry 1-4, meridiány
 • Zvyšování vnímavosti vůči jemnohmotným energiím
 • NOVĚ ZDARMA NAVÍC: Zasvěcení do energie Saint Germaina, nanebevzatého mistra transformace
 • Praktická část: odesílání Shambally do minulých a budoucích situací, procítění energie, léčení v leže i v sedě, energetické čištění pokrmů, nápojů, léků, prostor, domů, místností, práce s vnímavostí, harmonizace čaker, energetická ochrana, vyřešení vztahu s konkrétním člověkem

Zasvěcení do 2. stupně Shambally 1024 jsem opět získal dálkově, což i tehdy bylo u Shambally tradicí. Při zasvěcení jsem si připadal, jako bych stál pod velkou zářící lampou a na celé hlavě jsem vnímal, jak do mne skrze korunní čakru vstupuje léčivá energie a jak ve mne usedá. Druhý stupeň Shambally 1024 mi dal, kromě zesílení energie a zvýšení léčebných účinků, také nahlédnout potenciálu Shambally. Od druhého stupně jsem uměl používat Shamballu nejen pro léčení sebe a druhých, ale i v mém běžném životě, který mi Shamballa naplnila a prosvětlila.

Obdržíte

 • Zasvěcení (1x 45 min)
  + Vaše předčištění (1x 90 min)
  + Dočišťující terapii (1x 60 min)
  + Vyčištění vašeho obydlí (1x 10 min)
 • Výuku (telefonicky / Skype / Viber / Whatsapp / osobně)
 • Skripta 186 stran (A4, svázané do vazby)
 • Certifikaci
 • Diagnostiku čaker a aury
 • Poradenství

Kdo může toto zasvěcení přijmout

Absolventi 1. stupně energie Shamballa 1024

Forma studia

Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času po dobu ca. 1 měsíce.
Osobní seminář je pro zájemce možný v Praze, Brně a Ostravě.
… více informací o průběhu studia?

Objednávka

Dálkový kurz 2. stupně Shambally 1024 je u mě individuální a trvá ca. měsíc, kdy průběžně komunikujeme, zasvěcujeme, studujete a zkoušíte techniky atd. Nebo můžete zvolit osobní variantu, která v mém podání obsahuje vše výše uvedené + navíc individuální osobní seminář v Praze, Brně či Ostravě (1 účastník):