Havajská Huna


Havajská Huna zasvěcení, HAWAIAN HUNA REIKI

Huna je tajné vědění z Haveje. Havajské duchovní léčení, známé jako Huna, je energetický systém, který klade důraz na spojení duchovního, tělesného a emocí. Huna nabádá a učí oslavu života, ke sloučení a spojení v soulad záležitostí ducha a fyzična a emocí. Tato starověká tradice věří, že klíčem k životu je v probuzení a integraci podvědomého neboli nižšího já, středního já a vyššího já.

Nabízí se hluboká a krásná filozofie, život v hlubokém středu, kdy můžete milovat lidstvo, přírodu a sebe jako součást harmonického vesmírného společenství. Huna je mnohem více než filozofie, je to cesta života, dává praktické návody velmi jednoduché, přesto hluboce transformativní.

Sedm principů Huny:

 1. Ike – svět je to, co si myslíme, že je
 2. Kala – nejsou limity, vše je možné
 3. MAKIA – Energie teče tam, kam jde pozornost
 4. MAnaWa – v přítomnosti je síla
 5. ALOHA – láska je být šťastný
 6. MAna – všechna síla pochází zevnitř
 7. PONO – míra účinnosti je pravda

Huna, na Havaji ve své nejčistší formě je uměním spojení člověka s jeho vnitřní moudrostí. Porozumění jejím principům dává možnosti využití archetypů, neboli sedmi principů Huny. Je to způsob léčení a harmonie skrze sílu mysli. Toto léčitelské umění a spojení přírodních věd dává koncepci začlenění mysli, ducha a těla. Pomáhá poznávat a využít naše vlastní vnitřní schopnosti.

Motto: ŽIJTE ŽIVOT TAK, ABY BYL UŽITEČNÝ A OPROŠTĚN OD ZRANĚNÍ.

HUNA znamená „tajemství“. Vy nyní poznáte tajemství, jak dostat to, co potřebujete a po čem toužíte. Hunu lze vysledovat až do doby před 5000 lety, některé prameny uvádějí ještě starší zmínky. Je to sofistikovaný systém začleňující mysl, tělo a duši. Poskytuje odpovědi tam, kde moderní medicína ani neví, že se objevila otázka.

Kahuna léčení: léčebná fáze Huny, která je náboženstvím, nebo esoterickou kouzelnickou tradicí domorodců z havajských ostrovů. Slovo „huna“ doslova znamená prostředek k tajemství nebo „to co je skryté, není zřejmé.“ Kahuna jsou doslova prostředky „strážce tajemství.“ Kahuny jsou havajské léčitelky. Kahuna léčení zahrnuje „dvojtečkové čištění,“ „energie pole manipulace,“ Ho’oponopono“ (duchovní rada), „lomi-lomi“ a použití amuletů. Teoreticky předpokládá „éterické tělo“ (aka), vyšší božské vedení (Kumulipo) a manu /životní energii/. Někteří přívrženci používají výrazy „Kahuna léčení,“ „Huna,“ a „Havajská Huna“ jako totožné.

Aloha!

Naučíte se / obdržíte:

 • Huna Reiki učí nás oslavě života na materiální rovině, sloučení záležitostí ducha a hmoty, duch převyšuje hmotu.
 • Huna Reiki zasvěcení je program k otevření se energiím, esenci duchovního světla, duchovní světlo samé na rovině hmoty.
 • Techniky jsou navržené k podpoře vyššího uvědomění a duchovního růstu, k souladu s jednotou a k usnadnění pochopení a prožití, že vše je jedno.
 • Huna Reiki vám dá nástroje ke chtění a vůli pracovat s Hunou v dnešní moderní době. Není magickým lékem a neučí všechny stránky Huny.
 • Zasvěcení obsahuje tři symboly:
  • 1. symbol spojení vašeho záměru a manifestace, přinese naše sny spolu s magnetizací a mírem na zemi.
  • 2. posvátný symbol světla. Je to oznámení nového věku duchovního vzestupu, vzestup energie do nové oktávy, drží čisté vibrace lásky, světla, harmonie a míru, které vyzařuje ke všemu.
  • 3. manifestační symbol – Jedná se o techniku programování cílů, vytvoření hmotných věcí a uskutečnění pozitivních myšlenek
 • Praktická část: aktivace vnitřního světla, technika světelného spínače, manifestace, technika kruhu

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Havajské Huny

Zasvěcení do Havajské Huny na dálku činí 1.300,- Kč / 60,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Havajské Huny s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.510,- Kč / 110,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

 • na dálku – termíny dohodou
 • v Praze – 5.12. | 15.12.
 • v Brně – termíny dohodou
 • v Ostravě – 28.11.

Napište mi