Ama Deus


Ama Deus šamanská energie

Co je Ama Deus? Portugalsky: „Miluj svého Boha“ Je to silná šamanská energie. Ama Deus je používaný indiány Guarani přes 6.000 let. Jedná se o o vskutku zajímavý a silný šamanský léčebný systém, který napomáhá duchovnímu vývoji i léčení. Proto vždy – stejně jako u každého jiného zasvěcení – také zde pečlivě zharmonizuji jemnohmotná těla klienta, aby došlo ke správnému přijetí energie. Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Umožňuje cestovat do minulých životů a snadnější přístup do tzv. Akášické kroniky.

Díky brazilskému léčiteli, jež se jmenoval Alberto Aguas a žil mezi těmito indiány, kde se naučil jejich tradiční metodu léčení a odstraňování cizích negativních energií, máme dnes to štěstí, že můžete formou zasvěcení léčit sebe, své bližní a v případě zájmu dále tuto metodu šamanské léčby zasvěcovat. Tento léčitel zemřel v roce 1992 a až do své smrti toto léčení vyučoval.

Šamanský Ama Deus dnes předávám ve 2 stupních s 26 symboly, které můžete následně využít různými způsoby. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli a kreslili je jako slova boha Tupa. Používání názvů symbolů neovlivňuje jejich účinnost. Naopak usnadňuje jejich rychlejší naučení.

Spojení vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupã a Matkou přírodou. Dochází tedy k otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem, aj. Toto spojení se otevírá zvláštní mantrou. Ama Deus lze samozřejmě posílat i dálkově (stejně jako např. Reiki či Shamballu).

  • Ama Des může být použit k: ošetření fyzického, duchovního a emocionálního těla – jak u sebe sama, druhých lidí, zvířat, rostlin, ale také pro novorozence, jímž pomáhá se zde na Zemi lépe „ zabydlet“. Také lze tuto energii používat jako pomoc pro umírající – v tom smyslu, aby lépe pochopili, že smrt je novým začátkem.

Ama Deus předává duchovní informace většinou prostřednictvím snů. Symboly můžete využívat nejrůznějšími způsoby a přestože mají své specifické významy, vizualizují se třetím okem. Energie je následně předávána taktéž třetím okem a pokládáním rukou.

Ama Deus

  • 1. stupeň: Pajé – Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy.
  • 2. stupeň: Šaman – Opravňují býti kanálem této božské síly. Umožňuje cestovat do minulých životů a např. přístup do Akášické kroniky všeho Universa. Umožňuje zasvěcovat tuto energii dalším žákům.
  • Prohloubení – opakující zasvěcení 1. a 2. stupně Amadeus na prohloubení vašich energetických dovedností

Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Ama Deus

Zasvěcení do Ama Deus na dálku činí 4.500,- Kč / 200,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Ama Deus s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 5.710,- Kč / 250,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi