Spirit reiki

Spirit reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Spirit reiki je systém pro léčení a duchovní růst. Spirit reiki se používá buď pro léčení mysli v případech deprese, hledání smyslu života, duševních problémech či černých myšlenkách. Nebo i k léčení bolesti fyzického těla. Spirit reiki můžeme volně přeložit jako obnovení Ducha reiki. Spirit reiki pomáhá, když nám uniká smysl života, máme bolest na duši či na srdci, deprese, chmurné myšlenky apod. Na úrovni tělesné léčí energie Spirit reiki traumata a zranění. Další rovina této energie spočívá ve výrazném duchovním růstu. S využitím různých symbolů můžeme otevřít paprsek hojnosti, obnovit harmonii v životě, při chaotických situací udělat pořádek.

Po zasvěcení do Spirit reiki jsem poznal, jak stará má duše vlastně je, jakou moudrost v sobě ukrývá a jak toto mohu předávat dalším „hledačům Světla“. K tomuto mi dopomohl symbol „Ochrany a propojení Duše s Bohem“, který má úžasné vibrace i energii a tvoří jeden z pilířů Spirit reiki. Název „Spirit“, neboli „Duch“ či „Duše“ je tedy dle mého zcela přesné označení! Spirit reiki je pokračováním, chcete-li prohloubením Usui reiki.

Spirit reiki bychom mohli podle mého volně přeložit jako „obnovení ducha reiki“. Spirit reiki lze používat jednak pro léčení – když nám uniká smysl života, máme bolest na duši, deprese, chmurné myšlenky apod. Také na tělesné úrovni může pomoci od nejrůznějších bolestí. Další rovina (a podle mého názoru ta silnější) této energie je v duchovním růstu.

S použitím nových symbolů lze otevřít paprsek hojnosti, obnovit harmonii v životě, při nejasných situacích odstranit chaos. Specifické symboly pro duchovní růst pomohou dosáhnout nejvyšších duchovních cílů zvolených pro tuto inkarnaci, duchovní upevnění bez ohledu na vyznání konkrétní víry.

Předpoklad: min. 2. stupeň Reiki

Spirit reiki

zasvěcení 1x 120 min, skripta 25 str., certifikát

Spirit reiki používá 6 symbolů:

  1. Obnovení a zesílení toku hojnosti
  2. Ochrana a propojení Duše s Bohem
  3. Vzdálenostní symbol
  4. Zesilovač
  5. Obnova a nastolení jasnosti
  6. Dosažení nejvyšších duchovních cílů

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 2.500,- Kč
120,- €