Capai reiki

Capai reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Přirozenou součástí života všech je sex. Je přirozenou věcí lidského bytí. Přesto je však dokonce v dnešní době často tabuizován. Co je pro náš rozum tabu, o tom se bojíme hovořit. A právě čím choulostivěji téma sexu vnímá naše hlava, tím citlivěji reaguje naše tělo. Stres, vyčerpání či různé jiné druhy disharmonických energií hluboce omezují naše city a nesmyslně zvyšují zábrany a strachy.

Podle výsledků průzkumů prováděných v poslední době lze prohlásit, že čím dál více párů spolu nespí, ale spíše jen leží vedle sebe. Tento nový jev nesmyslně provázející lidstvo je lékaři označován diagnózou LSD (low sexual desire). V českém překladu z angličtiny: „snížená sexuální touha“ nebo-li „nízká touha po sexu“. Nenaplněnému sexuálnímu životu ani nepřidá vzájemná (mnohdy přehnaná) očekávání partnerů o tom, jak by měl jejich intimní život vypadat.

Až 40 % energetických bloků, jenž si člověk nese v auře, a z nich pramenících nemocí je přímo spojeno se sexualitou, erotikou a taburizováním (výchovou, vlivem okolí, zkušeností, selháními). Řada problémů s 1. a 2. čakrou pramení až z minulých životů. Capai reiki je univerzální energií vesmírného původu pro dosažení harmonie s vlastními sexuálními energiemi.

Právě tím, že do vás bude proudit z nekonečného vesmírného zdroje a harmonizovat (nikoli potlačovat) vaše tělesné sexuální energie. Tyto energie má každý již od počátku v sobě. Průběhem života a zkušeností se mění, vyvíjí. Capai reiki pomáhá člověku uvědomit si a přijmout svoji sexualitu jako běžnou součást života, za kterou není třeba se jakkoli stydět. Je to sexuální energie, která učí „se pouštět“ nebo „uvolnit“.

KROMĚ VÝŠE UVEDENÉHO čistí Capai reiki zejména bloky na 1. a 2. čakře a vrstvách aury, které jsou s těmito čakrami spojeny. Capai reiki je tedy díky tomu nejefektivnější, co se týká léčení a prevence nemocí, jenž mohou vznikat z nerovnováhy a bloků 1. a 2. čakry.

Capai reiki

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 21 str., certifikát

  • Pomáhá při odstraňování poruch intimního života
  • Pomáhá stabilizovat partnerství a oživit lásku
  • Pomáhá přivést posedlost či závislost na sexu zpět do rovnovážného stavu
  • Pomáhá při zbavení se nechuti nebo odporu k sexu
  • Pomáhá žít spokojený a naplněný intimní život
  • Pomůže vám přijmout sami sebe i partnera po stránce intimní a otevře vám nová poznání
  • Zesiluje harmonickým způsobem vaše vlastní sexuální energie
  • Zlepšuje stav energetického systému těla
  • POMÁHÁ SVÝM ROZPROUDĚNÍM ZVYŠOVAT KVALITU SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA
  • Odblokovává a vyrovnává 1. i 2. čakru vč. příslušných vrstev aury

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě, Prostějově dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Od dubna do 14 dnů
… osobně v Ostravě? Do měsíce.
… osobně v Prostějově? Do měsíce.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 3.500,- Kč
150,- €