ANaGaNA reiki

Anagana reiki: Vnitřní Dítě zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Radost do vašeho života – spojení s vnitřním dítětem! Energetický sytém AnaGaNa reiki patří podle mého mezi jedinečné velmi silné energie, které je zapotřebí v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí. Je úžasným pomocníkem při zpracování vnitřních strachů, trápení, smutků a bolestí. V mém pojetí nás první tři stupně AnaGaNa reiki připravují na stupeň čtvrtý: na práci a rozhovory s vnitřním dítětem, které osvobozují a vedou k harmonii. Práce s vnitřním dítětem umožňuje zkvalitnit váš život, aby do něj přicházela radosti ve větší míře – jak vůči sobě, tak k ostatním. Tento systém patří mezi meditační energie i mezi energie osobního vzestupu. Jedná se o velice silnou energii s kořeny vzniku, které sahají až k Mikao Usuimu.

Co ANaGaNA reiki dokáže:

 • posiluje váš pocit pohody, vaši energii i životní sílu
 • přináší vnitřní vyrovnanost a harmonii, hlubší uvolnění
 • rozpouští vnitřní bloky, odstraňuje důsledky stresu
 • rozšiřuje vaše sebevědomí, podporuje vaši kreativitu
 • přináší rychlejší léčení a podporu vašich samoléčebných sil
 • posiluje pozitivní energie bylin, vůní, barev, kamenů, tónů, čistí čakry, auru a mnoho dalšího

Mimo toho:

 • zvyšuje či zjemňuje vaši vnímavost (dle potřeby)
 • navodí dialog s vaším vnitřním dítětem
 • rozpozná traumata z dětství a falešné vzorce víry
 • léčí rány na duši z minulosti
 • přivádí vás k laskavému jednání se sebou i s ostatními
 • rozpouští problémy s vlastní zodpovědností
 • pocity jsou cítěny intenzivněji

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, intuice, schopnosti vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je „úspěšně trestáme za jejich výmysly“ a ženeme je do pasti hmoty a konvencí společnosti. Přestože můžete být přesvědčeni, že celou řadu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, ANaGaNA reiki vám ukáže místa, která vaši pozornost ještě potřebují. I největší skeptikové pocítí, že energie ANaGaNA reiki skutečně proudí a potvrdí, že její přítomnost zřetelně vnímají. V tomto systému se nepracuje s žádnými symboly.

Absolvováním každého stupně se stále více přibližujete svému vnitřnímu dítěti a postupně se jej učíte vnímat, komunikovat s ním a uzdravovat jej. Vnitřní dítě je součástí nás, naší duše, a je řízeno pravou hemisférou mozku. Mezi projevy vnitřního dítěte patří: radost ze života, vstřícnost, upřímné z nitra pramenící nadšení i z maličkostí, radost z učení, objevování, poznávání nových životních hodnot a informací.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení……poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

Je to velmi silné reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě. Práce a rozhovory s vnitřním dítětem osvobozují a vedou k harmonii. Proces léčení se může tedy odvíjet tak, že současně s cítěním tužeb našeho dítěte navážeme kontakt s vnitřní moudrostí, abychom se jí nechali vést a podpořit. To je proces růstu, který potřebuje čas, a tento čas bychom nám všem měli dopřát.

Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý, který ať již vědomě či nevědomě přebírá zavedené vzorce chování i myšlení od společnosti a rodičů. Tímto zasvěcením dochází k léčení a harmonizaci obou těchto vnitřních protipólů. Jak moc či málo jsme civilizačně přetížení, posuďte každý sám… Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní klid, moudrost, transformaci a vzestup vědomí.

ANaGaNA reiki

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 60 str., certifikát

 • 1. stupeň – seznámení s energií Anagany, proces sebečištění, ošetření čaker a léčení pomocí této energie, ANaGaNA jako cesta tělem
 • 2. stupeň – zesílení energie, aktivace 13 čaker, se kterými se začíná pracovat pomocí manter a technik
 • 3. stupeň – zesílení energie, práce s amuletem zdraví a modlitbami, pokročilá aplikace ANaGaNA reiki, završení přípravy na setkání s vnitřním dítětem
 • 4. stupeň – dokončení aktivace vnitřního dítěte, moudré Já, objevující a prociťovací meditace, mentální uvolnění, kořeny důvěry, zvláštní zasvěcovací postupy, práce s vnitřním dítětem + jeho znovuobjevení, porozumění, zažití, léčení duše

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě, Prostějově dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Od dubna do 14 dnů
… osobně v Ostravě? Do měsíce.
… osobně v Prostějově? Do měsíce.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 1. stupeň: 2.000,- Kč
90,- €
2. stupeň: 2.500,- Kč
110,- €
3. stupeň: 2.500,- Kč
110,- €
4. stupeň: 7.000,- Kč
300,- €