Fialový plamen

Fialový plamen zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Fialový plamen je mýdlo pro naši auru a čakry. Absolvent je pomocí Fialového plamene schopen se efektivně energeticky očišťovat na úrovni aury, čaker a meridiánů. Pokud si auru nečistíme, dříve či později v ní přirozeně nahromadíme velké množství cizích energií a jiného astrálního odpadu. Změna chování, nebo že se necítíme „ve své kůži“, často značí kontaminaci/zanesení naší aury negativními a cizími energiemi z okolí.

Pravidelné používání Fialového plamene navíc přináší významnou transformaci vědomí a emocí. Pokud je průtok energie zablokován, hrozí syndrom vyhoření, vyčerpání organismu či rozvinutí jiné nemoci. Fialový plamen je vhodný jak pro léčení fyzického těla, tak i psychiky.

Fialová barva je barvou Universa a sedmé čakry, jež slouží jako naše napojení na Vesmír a vesmírnou energii, která je životně důležitá. Sedmá čakra rovněž reprezentuje vztahy k otci a pokud je v nerovnováze čakra nebo vztahy k otci, nečerpáme energii z Vesmíru a otcových rodových linií.

Použití je velice jednoduché, nemusíte si pamatovat žádné symboly, vše řídí vaše Vyšší Já. Fialový plamen zasvěcený a používaný samostatně je výrazně silnější než v rámci Shambally. Vhodné pro všechny terapeuty a mistry!!

Fialový plamen

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 42 str., certifikát

  • Využití Fialového plamene – duchovní očista, energetické koule, svíčka
  • Myšlenky, voda, plamen, oheň, fialová barva – užití a význam
  • Základy transformace, Učení JÁ JSEM
  • Rozpuštění bloků na vědomé i nevědomé úrovni
  • Andělé Fialového plamene
  • Karma a Fialový plamen – čištění a léčení minulosti, metoda substituce apod.
  • Léčení hloubkových bloků a traumat z minulosti
  • Rodové linie
  • Praktická část: energetická ochrana, meditace, vizualizace, vyčištění čaker a aury, invokace Fialového plamene, očista potravin, nápojů a léků, techniky očisty a transformace, transformace neodpuštění, hněvu, křivdy apod., zasvěcovací postupy, práce s Anděly, meditace, koncentrace plamene do paprsku, čištění vztahů a podvědomí, seznámení s vaším Vyšším Já, čištění domů, bytů, prostranství a kanceláří, čištění myšlenek

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě, Prostějově dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Od dubna do 14 dnů
… osobně v Ostravě? Do měsíce.
… osobně v Prostějově? Do měsíce.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 5.000,- Kč
220,- €