Krystal reiki

Krystal reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Krystal reiki („Crystal reiki“) je samostatný energetický systém aktivací vibrací drahokamů v čakrách. Energie krystalů, drahokamů a minerálů, jež jsou v Krystal reiki obsaženy, mají vysoké vibrace. Díky tomu je lze cílit na bloky a onemocnění. Krystal reiki pročistí a osvobodí všechna vaše aurická těla od hluboce zakořeněných blokád a traumat. Vyšší vibrace krystalů představují vyšší úroveň vědomí, čímž rozpouští fyzické, emocionální, mentální, psychické i duševní problémy. Krystal reiki léčí prostřednictvím silných vibrací, které působí na každého člověka různě. Zasvěcení do Krystal reiki by mělo být provedené až po dosažení určité energetické úrovně, viz předpoklady pro zasvěcení níže.

Krystal reiki přináší duševní spojení s vibracemi krystalů i drahokamů a přivádí nás zpět ke Zdroji reiki a k vědění staré Atlantidy. Tímto zasvěcením zesílí průtok energií i dalších směrů reiki, které máte zasvěcené. Ve skriptech popisuji, jaké kameny patří k jednotlivým čakrám a jak tímto způsobem čakry zušlechťovat. Tímto zasvěcením se stáváte tzv. krystalovým léčitelem-mistrem-učitelem. Při zasvěcení je používán váš vlastní krystal.

Krystal reiki

Předpoklad: zájemce musí projít předchozím zasvěcením 4. stupeň Reiki a/nebo 3. stupeň Kundaliní reiki
obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 46 str., certifikát

  • Léčení s krystaly
  • Čištění, údržba a práce s krystaly a minerály
  • Programování a zasvěcení krystalů
  • Jak na výběr kyvadla a práci s kyvadlem
  • Vliv krystalů na čakry
  • Mřížka Krystal reiki
  • Symbol pro práci s krystaly

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně a Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 6.000,- Kč
260,- €