Kuan Jin

Kuan Jin zasvěcení, Praha, Brno, Ostrava, Quan Yin

Povznešená královna, bohyně milosrdenství, soucitu a ochrany, jejíž jméno znamená „ta, která vyslyší modlitby“. Kuan Jin je často nazývána „Panna Marie východu“. Kuan Jin matka všech vnímajících bytostí. Když je matka se svým dítětem, projevují se její síly lásky a soucitu. Její oči září, když své dítě spatří, a trpělivě je doprovází na jeho pouti životem.

Kuan Jin (neboli také „Kwan Jin“ či „Quan Yin“) měla na starost transformaci lidstva ještě před tím, než tento úkol přijal Saint Germain. Poté přijala slib sloužit planetě Zemi do doby, než se všechny její děti Světla nestanou svobodní.

Nanebevzatá mistryně Kuan Jin vibruje na úrovni čakry třetího oka, našeho centra intuice, moudrosti a telepatie. Spojuje a posiluje čakry včetně tzv. „omega čakry“ (vědomí naší duše + slib naší inkarnace) a „alfa čakry“ (filtr, který k nám na základě naší frekvence či duchovní vyspělosti propouští energie a poselství z Universa). Tímto spojením nám Kuan Jin po zasvěcení přináší zbavení se bolestí hlavy, migrén.

Vhodné pro každého, koho tato energie zajímá.

Jedno zasvěcení.

  • Pomáhá s jasnovidectvím, laskavostí, láskou, s nalezením rovnováhy mezi přijímáním a dáváním, jemností a přívětivostí k sobě i k jiným
  • Dodává milosrdenství, soucit, duchovní osvícení, vnitřní sílu
  • Ochraňuje – zvláště ženy a děti
  • Pomáhá při sebepřijetí a zpracování ega
  • Rozšiřuje a pročišťuje světelný kanál
  • Zprostředkuje léčení sebe sama i durhých osobně i dálkově
  • Pomáhá s vnímáním energií (zesílit i zeslabit)

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 1.900,- Kč
86,- €