Full Spectrum Light – Plné spektrum Světla

Full Spectrum Light zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava, Plné spektrum Světla

Léčí se zde s pomocí Bílého Světla. Bílá barva ve skutečnosti obsahuje všechny barvy, proto není Full Spectrum Light omezeno pouze na určitý „paprsek“ či pokrytí jen konkrétní omezené části. Dává tak možnost, jak se jednoduše zbavit bloků a starých emocionálních vzorců – i z minulých životů a vlastní minulosti současného života.

Full Spectrum Light (čteme: „ful spektrum lajt“) je silnější nástupce Full Spectrum Healing („ful spektrum hílin“). Přesněji řečeno jde o rozšíření této linie. Oba tyto energetické systémy obsahují tzv. „plné léčebné spektrum“ a „úplné spektrum Světla“. Systémy na sebe navazují, a proto jsem se rozhodl je předávat společně ve 4 zasvěcovacích termínech. Spojením obou energií lidé častokrát vnímají přicházet zářivé bílé Světlo, jež se světelným mostem mění do barev duhy. Tento most umožňuje prožívání přítomnosti a integruje léčivé záření barev do každodenního života a v neposlední řadě i do mezilidských vztahů či zlepšení vnímání myšlenek mezi člověkem a zvířetem.

Reiki v porovnání s Full Spectrum Healing: Full Spectrum Healing obsahuje všechny frekvence a je tím pádem použitelná k léčení ve všech oblastech. Reiki pracuje „jen“ na zeleném paprsku. Představte si duhu. Ta zelená část je Reiki a Full Spectrum Healing je ta celá duha. To je důvodem, proč někdy Reiki při léčení může „selhat“. Full Spectrum Healing má mnohem větší úspěšnost! Kromě toho významně vzroste i vaše vlastní úspěšnost při léčení sebe sama.

Full Spectrum Light je další z vysokovibračních energií. Síla této energie se zakládá zejména na zasvěcení 12 čaker. Léčení s touto energií je taktéž vhodné pro vysoko vibrující jedince. Tato energie nepoužívá žádné symboly, jistá aktivní spolupráce od přijímající osoby je však žádoucí. Manuál k jednotlivým stupňům obsahuje popis jednotlivých energií, do kterých se zasvěcuje + návod, jak energii v jednotlivých stupních používat.

Channeloval dánský mistr reiki a meditační učitel Ole Gabrielsen. Pracuje se bez symbolů, všechny potřebné symboly vám budou při zasvěcování vloženy do aury je hned po Shamballe 1024 druhou nejsilnější energií, proto by ji měli absolvovat jen mistři nebo lidé, kteří už vibrují na dost vysoké frekvencí. Lze velmi vhodně kombinovat s andělskými zasvěceními a dalšími nanebevzatými mistry či bytostmi Světla.

Full Spectrum Light je vysokovibrační energií, která slouží k očistě karmy (kódy DNA) a jako pomoc pro tělo, aby se snadněji přizpůsobilo velkým změnám, kterými planeta Země (a s ní i všechno obyvatelstvo) v současné době prochází. Jeho síla se zakládá hlavně na zasvěcení všech dvanácti čaker. Léčí pomocí energií „bílého světla“, které v sobě obsahuje souhrn (spektrum) všech základních barev, tzn. že Full Spectrum Light léčí všemi energiemi těchto barev současně. Když si představíme duhu, tak ta její zelená část je Reiki, ale FSL je celá duha. Full Spectrum Lightje energií nanebevzatých mistrů, kteří nám zprostředkovávají své vědění, moudrost a pomoc.

Předpoklad: mistr-učitel v jakékoli energii

Full Spectrum Light – „Plné spektrum Světla“

zasvěcení 3x 120 min, skripta 40 str., certifikát

  • 1.stupeň: Vysíláte energii jak kontaktně, tak i na dálku. Zasvěcení do energií Saint Germaina, Krista a Archanděla Rafaela.
  • 2.stupeň: Spouštíte čistící procesy na energetické odblokování (a to nejen v přítomnosti, ale také v minulosti), můžete tedy postupně pročistit každý jednotlivý úseky vašeho života, a to včetně rozpuštění emočních energetických blokád. Zasvěcení do energií Ježíše, Melchisedeka a Saint Padre Pio.
  • 3.stupeň: Mistři se kromě veškerých specifických zasvěcovacích postupů navíc učí, jak vyrábět energetizační oleje. Zasvěcení do energií Sanat Kumary a Archanděla Michaela.

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 1. stupeň: 1.500,- Kč
70,- €
2. stupeň: 1.000,- Kč
50,- €
3. stupeň: 1.500,- Kč
70,- €

Cena zasvěcení všech stupňů najednou: 3.900,- Kč / 176,- €