Keltské vědomí

Keltské vědomí: Anam Cara zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Keltská moudrost „Anam Cara“ (neboli „Celtic Wisdom Energy“) je energetický systém patřící do Keltského šamanismu. Obsahuje 10 silných symbolů tzv. Keltského vědomí zrcadlí moudrost přírodního a duchovního národa, jehož energii máme všichni zakódovánu ve svých genech, a proto můžeme tuto keltskou sílu i moudrost po zasvěcení použít při práci na sobě a duchovnímu vzestupu. Keltské vědomí je určené k tomu, aby se každý uměl po zasvěcení spojit se svou duší. Tímto spojení vás s vaší duší v jedno může teprve přijít první i poslední krok, abyste se přijali bezpodmínečně takoví, jací jste. Kdo se zabýval Keltským reiki, tomu nebude připadat těžké vnímat nástup energetických vibrací a spojení čaker zde.

Každý měl dříve či později zkušenost s tím, že se vám nedařilo vidět sebe sama a uvědomit si své přednosti a slabiny. Často lidé nechápou, proč se jim opakovaně vrací některé situace, když už na sobě tak dlouho pracovali a „mají to přece již zpracované“. Pokud se něco vrací, pak to rozhodně zpracované není a ještě si to další zásah vyžádá. Nebo jste snad někdy chtěli nahlédnout do vlastní duše, naučit se přijímat sebe i druhé, pochopit výzvy, které život a Universum přináší. Chtěli jste se alespoň v určité části svého života naladit se na přirozený cyklus přírody, roku či života? Právě toto vám Keltské vědomí /neboli „Anam Cara“/ přinese. Anam Cara je galské slovo, jenž znamená „přítel duše“ či „partner duše“.

Keltské vědomí – „Celtic Wisdom Energy“

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta, certifikát

  • symbol pro zvýšení energie
  • symbol Bohyně nových energií a přírody
  • symbol sjednocení energií Boha a Bohyně v Jedno, dodává božskou rovnováhu a pomáhá najít spojení přírody s vaším místem v Universu
  • symbol ke spojení 8. čakry (Halo) se 7. čakrou (korunní)
  • symbol pro uzemnění, zvýší se tok energie z kořenové čakry přes čakry chodidel a spojí se s čakrami Matky Země
  • symbol, který je nositelem ženské energie – přináší klid a mír tam, kde je jich třeba
  • symbol ochrany, který taktéž vyrovnává sféry bytí, pomáhá také dostat na povrch hluboko ukrytý potenciál, jenž máte v nitru
  • symbol k propojení korunní čakry se srdeční
  • symbol k vyrovnání energií všech osmi čaker, poté mezi nimi dochází k vzájemné harmonii
  • symbol mistra-učitele

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě, Prostějově dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Od dubna do 14 dnů
… osobně v Ostravě? Do měsíce.
… osobně v Prostějově? Do měsíce.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 6.000,- Kč
260,- €