Sedm paprsků lásky

Sedm paprsků lásky zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Archandělé jsou poslové, kteří k nám jednoduchým a praktickým způsobem přivádějí inteligenci vesmíru. Mají své vlastní paprsky lásky. Tyto paprsky jsou jimi transformovány z vyšších dimenzí do naší, abychom je mohli používat k našemu dobru, pro své léčení, zacelení ran i duchovní vývoj. Na naší cestě nás podporují nejen těmito paprsky, nýbrž působí i jako naši průvodci při různých duchovních činnostech. Aby se mohli archandělé plně projevit, přináší vám možnost zasvěcení do těchto Sedmi paprsků lásky. Poté nás podporují doslova v každé vteřině našeho života a je zcela jedno, zda jejich přítomnost cítíme či zatím nikoli. Každý z těchto Sedmi paprsků lásky má také určitou hlavní čakru, na kterou může působit obzvláště vyrovnávajícím způsobem, přivést nás tím k vyšším úrovním vědomí a posílit naše spojení se Zdrojem.

  • Odříznutí od Zdroje je právě problém, který u celé řady lidí pozoruji. Je to problém, který jim znemožňuje naslouchat své vlastní intuici a plně využívat potenciál jednotlivých energií. Jsou to však i jiné běžné duchovní činnosti jako automatická kresba, práce s kyvadlem, LSVJ (Léčení Skrze Vyšší Já) či prosté meditativní cítění a zklidnění mysli, kterých od Zdroje odříznutý člověk zkrátka není schopen. A pokud ano, tak ne ve 100% čistotě… Teprve když jsou naše čakry v dokonalé rovnováze, pak proudí vitalita a čistá energie Zdroje do všech našich aurických těl, a spolu-utváří tak naši pohodu, zdraví, jednotu i vnitřní klid. Archandělé nám při všech našich duchovních činnostech prostřednictvím zasvěcení Sedmi paprsků lásky pomáhají s naší ochranou při samotné práci, s tím, aby naše vnitřní chtění či ego neovlivnili naši duchovní práci ani její výsledky a aby naše duchovní činnost byla zcela nezávislá na naší aktuální psychické či fyzické formě. V neposlední řadě pomáhá Sedm paprsků lásky nepřetahovat problémy druhých na sebe a přispívá k vaší celkové ochraně při práci s Vyšším Já i energiemi.

Sedm paprsků lásky

obdržíte: Sedm zasvěcení po dobu sedmi po sobě jdoucích dnů, skripta 31 str., certifikát
– zasvěcuji do každého ze 7 paprsků lásky zvlášť:

  • 1. paprsek – Archanděl Michael – barva: modrá, den: neděle, čakra: krční
  • 2. paprsek – Archanděl Jofiel – barva: žlutá, den: pondělí, čakra: korunní
  • 3. paprsek – Archanděl Chamuel – barva: růžová, den: úterý, čakra: srdeční
  • 4. paprsek – Archanděl Gabriel – barva: bílá, den: středa, čakra: kořenová
  • 5. paprsek – Archanděl Rafael – barva: zelená, den: čtvrtek, čakra: třetí oko
  • 6. paprsek – Archanděl Uriel – barva: zlatá, rubínová, den: pátek, čakra: solar plexus
  • 7. paprsek – Archanděl Zadkiel – barva: fialová, den: sobota, čakra: sídlo duše
  • na závěr předávám navíc symbol anděla ochrany

Po získání tohoto zasvěcení má žák možnost projít dále rozšiřujícím navazujícím zasvěcením Sedmi paprsků osvícení (velmistrovská úroveň archandělů).

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně a Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 4.000,- Kč
170,- €