Andělské reiki

Andělské reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Andělé mohou dosáhnout do sfér, které potřebují uzdravit a kam bychom se jinak nedostali. Zasvěcením do Andělského reiki získáváte pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou a pomohou vždy, když požádáte, nebo budete v těžkých chvílích potřebovat. V tento okamžik vás budou vést, bdít nad vámi, pomáhat se nevzdat a zvládnout váš úděl.

Andělské reiki je procesem, při kterém člověk ruku v ruce s Andělským královstvím Světla léčí sebe a své bližní. Spojením se Sférou andělů se aktivují samoléčebné síly těla, duše i ducha. Andělské Reiki je láskyplnou léčbou pro naši dobu a velice účinný způsob léčby a expanze vědomí. Andělské reiki je zaměřeno na práci s anděly, 4 hlavními archanděly a 5 symboly.

Zážitek z mého zasvěcení do Andělského reiki ve mně zanechal hluboké a jedinečné dojmy. Po celou dobu jsem intenzivně vnímal přítomnost andělů. Když jsem poprosil o jejich potvrzení, že jsou se mnou, měl jsem možnost je spatřit. Ještě než jsem dokončil myšlenku, zahlédl jsem siluety zahalené do světelného závoje a oslňující záři kolem nich. Slova nestačí, pořád zůstanou jen slovy. Jeden z nejúchvatnějších a nejhlubších prožitků, jaké jsem tehdy prožil.

Andělské reiki

obdržíte: počet zasvěcení vám na míru, skripta 110 str., certifikát

  • Spojení s Dimenzí andělů
  • Podpora komunikace a krční čakry
  • Zahlazení děr v auře vzniklých v důsledku traumat a emočních zranění
  • Rozšíření vibračního pole a transformace dalších koutů vědomí
  • Svět jako komplex vzájemně propletených rovin bytí
  • Pomoc shora
  • Odstranění fyzické, emocionální a karmické nerovnováhy
  • Praktická část: základy působení, „Léčivý dotek“, seznámení s anděly a archanděly, práce s anděly a archandělskými symboly, nalezení svého osobního anděla pro podporu v životě, znovunapojení na srdce a vnitřní lásku, zasvěcovací postupy, váš anděl narození

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně a Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, vč. kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a kolikrát je třeba zasvěcení zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu. Opakování zasvěcení je zdarma – viz sekce Opakovaná zasvěcení.

Na kdy se domluvíme?

… na dálku? Do týdne.
… osobně v Brně? Do 14 dnů.
… osobně v Praze? Každou 1. a 3. středu v měsíci.
… osobně v Ostravě? Každou 4. středu v měsíci.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz
… nebo zavolejte: +420 605 118 044

Cena: 4.500,- Kč
200,- €