Kundaliní Reiki


Kundaliní reiki Praha, Brno, Ostrava
Kundaliní reiki zasvěcení

Proč Kundaliní Reiki? Když už s energií pracujete, probuďte své energetické dráhy ze stavu „polní cesta“ na „čtyřproudou dálnici“. Nejlépe vám to vysvětlí obrázek v této sekci. Proč chodit oklikami, když celým vaším tělem vede přímá cesta? Je to „Kundaliní“ – síla ukrytá v páteři. Kundaliní reiki je indickou školou, která je jednoduchá a přesto komplexnější. Na rozdíl od většiny jiných zasvěcení, zde nedochází pouze k aktivaci 4 horních, ale všech čaker. Nechybělo vám dosud v Reiki nebo Shamballe něco? Nevěděli jste co? Toto je chybějící dílek skládačky. Kundaliní reiki aktivuje sídlo energie Kundaliní ve vaší páteři a rovněž vedlejší čakry na rukou i nohou.

Kundaliní je spící síla/energie v nás, která sídlí v kořenové čakře a která nás při řádné aktivaci spojuje s Universem. Hlavním úkolem zasvěcení Kundaliní reiki je umožnit, aby naše přirozená Kundaliní energie stoupala čakrami vzhůru, a vedla nás tak k naší prapodstatě a osvícení.

Lidé totiž kvůli svému způsobu života ztratili sami sebe a svůj střed. Své čakry si lidé sami deformují, čímž vzniká nedostatek energie, a tak lidé uměle utváří hádky, spory či rozepře, aby si svou životní energii doplnili energetickým vysáváním své rodiny a přátel. Kundaliní reiki energeticky probudí, posílí všechny vaše čakry a rozproudí meridiány.

Léčení s Kundaliní reiki je velice jednoduché a efektivní. Aktivujte energii a většinou po 3-5 minutách pocítíte konec energetického toku. V těle i auře bude hojivá energie nadále pracovat. Touto energií lze léčit karmické problémy, vztahy, situace, emoce, blokace energie, negace, aj. Kundaliní je popsána jako duchovní síla v člověku, kterou každý nese v sobě. Symbolicky je vyjádřena ve formě hada, který odpočívá na konci páteře. Tato energie se může předávat na dálku, nebo vyvolat „napojením“ (iniciací) , čímž pak vystoupá po páteři, otevírá, a pročišťuje čakry a energetický koloběh v těle.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce o toto zasvěcení by měl být mistr-učitel alespoň Reiki + Karuna Ki Reiki + ideálně také Imara Reiki. Jinou alternativou je předchozí absolvování Shambally 1024 a 2002 (+ ideálně také 3110). Zohledňuji však vždy připravenost konkrétního zájemce.

Kundaliní reiki 1. – 3. stupeň

 • Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát
 • V průběhu prvních tří stupňů aktivujeme postupně vaši energii Kundaliní, jež je umístěna v první čakře, a následně rozproudí energie všech čaker.
 • Proto je toto zasvěcení velmi vhodné i pro ty, kteří mají problémy se vstřebáváním toku energie.
 • Kundaliní reiki lze přijmout bez jakýchkoli předpokladů, protože je paralelní k Usuimu tradičnímu reiki, a není tedy nutné předtím klasické Reiki absolvovat.
 • Nepracuje se symboly ani mantrami, proto je velice snadné se Kundaliní reiki naučit.

Kundaliní reiki 1

– otevírá kanál a umožňuje energii proudit, jsi připravován/a na probuzení Kundaliní
– je otevřena a také posílena temenní, srdeční a ruční čakra
– učíš se léčit kontaktně i na dálku Stav po Kundaliní reiki I
– z pohledu vibračních úrovní energií se rovná zasvěcení Kundaliní reiki třem stupňům systému Usui reiki

Kundaliní reiki 2

– zasvěcení je možné přijmout nejdříve 2 dny po zasvěcení do Kundaliní 1 (u začátečníků při práci s energiemi doporučený odstup 7 – 10 dnů mezi zasvěceními)
– zesiluje kanály reiki
– je probuzena jemně a bezpečně energie a oheň Kundaliní, který dosáhne minimálně čakry solar-plexu a jsi připraven/a na úplné probuzení energie Kundaliní
– na podporu svého očistného procesu doporučuji pravidelně používat meditaci Kundaliní (ve skriptech), silněji se rozproudí energie

Kundaliní reiki 3 (mistr-učitel)

– zasvěcení se doporučuje přijmout (u většiny adeptů) asi 10 dnů po Kundaliní reiki 2
– zasvěcením v tobě může energie proudit plnou silou. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker.
– staneš se mistrem a můžeš energii předávat dál.
– lze čistit i traumata spojené s porodem, prenatálním věkem, minulými (případně budoucími) životy, karmické vztahy a spoustu dalších problémů

Cena zasvěcení do 1. – 3. stupně Kundaliní reiki

Zasvěcení do 1. – 3. stupně Kundaliní reiki na dálku činí 7.000,- Kč / 300,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do 1. – 3. stupně Kundaliní reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 8.210,- Kč / 360,- €

Kundaliní reiki 4. – 12. stupeň

Po absolvování Kundaliní reiki 1-3 můžete energii dále rozšířit formou zasvěcení tzv. boosterů (zesilovačů) a stupňů velmistra – viz níže – nebo energie vibračně zjemnit prostřednictím navazujícího zasvěcení Gold reiki. Můžete projít oběma cestami, jedna druhou nevylučuje.

 • Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát
 • zažehnutí tzv. Kundaliní plamenu
 • Zájemci o energetické rozšíření Kundaliní reiki mají nově možnost po 3. stupni získat navíc tzv. boostery (= „zvýšení“ či „pozvednutí“) formou 4. – 12. stupně Kundaliní reiki

Kundaliní reiki Booster I.

– zasvěcení Kundaliní reiki 4-6
– zdvojnásobí se energetická úroveň
– zajištění jemného rozšiřování energie
– můžete do tohoto rozšíření zasvěcovat i ostatní

Kundaliní reiki Booster II.

– zasvěcení Kundaliní reiki 7-9
– dosáhnete plné úrovně Kundaliní reiki
– můžete do tohoto rozšíření zasvěcovat i ostatní
– oproti Kundaliní reiki 3 je zde energetická úroveň čtyřnásobná

Kundaliní reiki Booster III.

– zasvěcení Kundaliní reiki 10-12
– dosáhnete maximální možné úrovně Kundaliní reiki
– můžete do tohoto rozšíření zasvěcovat i ostatní

Cena zasvěcení do 4. – 12. stupně Kundaliní reiki

Zasvěcení do 4. – 12. stupně Kundaliní reiki na dálku činí 4.500,- Kč / 200,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do 4. – 12. stupně Kundaliní reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 5.710,- Kč / 250,- €

Kundaliní reiki Velmistr I. – III.

 • Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát
 • velmistrovské stupně a zasvěcení Kundaliní reiki
 • dva symboly Kundaliní posilují a pročišťují reiki kanály
 • léčba karmických svazků

Cena zasvěcení do Kundaliní reiki Velmistra I. – III.

Zasvěcení do Kundaliní reiki Velmistra I. – III. na dálku činí 6.000,- Kč / 260,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Kundaliní reiki Velmistra I. – III. s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 7.210,- Kč / 310,- €

Kundaliní reiki uvedl dánský učitel meditace Ole Gabrielsen a jeho vědění bylo channelováno Nanebevzetým Mistrem Kuthumi. Mistrovská energie čistí těla i Ducha a vyjasňuje problémy ega. Je podporováno univerzální vědomí, láska a harmonie. Pomáhá jemným a bezpečným způsobem vědomě vést energii Kundaliní tak, aby vyživovala naši duši a byla i výživou i pro naše tělo a buňky. Spojuje Matku a Otce v jeden celek. Odtud plyne to osvícení u lidí, kteří probuzení Kundaliní prožili.

 • Jednou z možností, jak najít tu správnou cestu, je právě probuzení, či aktivace energie Kundaliní, kdy vlastně zapnete svůj vlastní generátor a jedete si sami za sebe. K této aktivaci potřebujeme vyčistit bloky k zajištění volného toku energie v našem těle.

Proudění energie páteří vzhůru je spojeno s prožíváním všech rozměrů bytí. Jsme to my, kdo tyto dvě části odděluje a my jsme zároveň těmi, kdo může umožnit a ztělesnit jejich opětovné setkání. Její síla je v každém z nás ukryta. Je to síla obrovské energie a moci. Někteří lidé se jí obávají, protože vyslechli příběhy těch, kteří jejím náhlým probuzením prošli zcela nepřipraveni. Valící se energie narážela plnou silou do jejich bloků, do jejich nezpracovaných záležitostí v čarách a nacházela si cestu ve svém toku ven v místech nejmenšího odporu.

Srovnání Usui Reiki a Kundaliní reiki

Jaké jsou rozdíly mezi Usui Reiki a Kundalini reiki

Srovnat Usui Reiki a Kundaliní reiki je téma na samostatný kurz, ideální je si to prožít. Nicméně velice stručně zmíním několik rozdílů: V Usui Reiki se aktivují čakry 7-4. V Kundaliní Reiki se aktivují čakry 1-7 s důrazem na oživení 1-3 + čakry vedlejší. Ideální je Usui Reiki a Kundaliní reiki kombinovat dohromady, kdy získáte tzv. vyvážení do středu.

Probouzení Kundaliní proto musí být vždy spojené s duchovní prací a vlastním úsilím a odpouštěním všeho, co brání v našem dokonalém vyjádření, co kazí naši čistotu a co brání Kundaliní ve volném pohybu. Zasvěcení Kundaliní reiki je takovým procesem. Tento systém přináší takové nástroje práce s energií, které podporují tento proces jemnější a bezpečnou cestou. Kundaliní – Reiki se nepoužívají symboly, pracuje se s energií napřímo, myšlenkou se čistí bloky a staré nevyřešené emoce či situace, je proto velmi snadné s ní pracovat.

Kundaliní energie sídlí v každém z nás, je to tzv. hadí, dračí síla svinutá v základní kořenové čakře, kde spí a čeká na probuzení a aktivování. Tím, že aktivujete energii Kundaliní pozvednete a pročistíte svá energetická centra od kořenové čakry směrem vzhůru po páteři. Je-li tato síla probuzena, pak vystupuje vzhůru, prochází energetickými centry (čakrami) energie a její působení se projeví ve formě duchovního poznání a mystických zkušeností.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

 • na dálku – dohodou (do týdne)
 • v Praze: 9.11. | 14.11. | 5.12. | 15.12.
 • v Brně: 7.11. | 20.11. | 21.11. | 22.11. | 12.12.
 • v Ostravě – 28.11.

Napište mi