Reiki Praha

Adresa konání kurzů Reiki Praha

Praha 4 Pankrác, ul. Doudlebská 4 (centrum Dajána): 2 min chůze od stanice Pankrác metra C / Parkování pod prodejnou Bauhaus (zdarma na venkovním a spodním krytém parkovišti) či v OC Arkády (víkendy zdarma).

Průběh osobního semináře Reiki Praha

  • Přihlásíte se na seminář Reiki Praha vyplněním formuláře níže. Po úhradě kurzovného vám potvrzuji termín a zasílám svá skripta (100-200 stran dle kurzu), do kterých můžete nahlédnout předem. Pár dní před konáním osobního semináře vás dálkově připravím předčišťovací Reiki terapií (90-120 min).
  • V den konání semináře Reiki Praha strávíte příjemný den s Reiki v báječné atmosféře na Praze 4 Pankráci. Náplní semináře je úvodní teorie a meditace, poté samotné zasvěcení (2x 45 min), během kterého všichni účastníci (3-6) sedí na židlích a užívají si zasvěcovací energii. Poté následuje krátká přestávka na oběd a praktická část: nácvik Reiki terapie, sebe-ošetření pomocí Reiki a symbolů Reiki, léčení druhých dospělých, dětí i zvířat, práce s čakrami, Reiki meditace, ošetření druhých, a další užitečné věci. Více o náplni kurzů Reiki >>.
  • V týdnu po osobním semináři Reiki Praha vám provedu ještě dočišťovací podpůrnou dálkovou terapii (60 min), máte možnost se mnou zdarma konzultovat vaše dotazy a pokud budete chtít, můžete si každé úterý večer své zasvěcení opakovat – zcela zdarma a do odvolání neomezeně – pro další zesílení účinků Reiki. Více o Reiki >>
  • Začínáte 1. stupněm Reiki Praha, poté můžete pokračovat na 2. stupeň Reiki Praha – vyberte si ve formuláři:

Objednávka na Reiki Praha