Reiki Brno

Adresa konání kurzů Reiki Brno

Brno, ul. Masarykova 32 (centrum Bosorka, 4. patro, Dům U Tří kohoutů): 1 min chůze od hlavního nádraží / Parkování v OC Vaňkovka (sobota po 13 hod + neděle zdarma)

Průběh osobního semináře Reiki Brno

  • Objednejte se na seminář Reiki Brno vyplněním přihlášky dole. Po přijetí úhrady vám potvrdím místo a předem zašlu materiály (100-200 str. – záleží na semináři). Několik dní před datem konáním osobního semináře vás po dohodě dálkově individuálně připravím na zasvěcení pomocí 90-120min Reiki terapie.
  • V den konání semináře strávíte příjemný den s Reiki v úžasné atmosféře v centru Brna. Náplní semináře Reiki Brno je meditace a teorie na úvod, 2x45min zasvěcení, během kterého všichni účastníci (3-6) sedí v kruhu na židlích, odpočívají užívají si přicházející zasvěcující energii. Následuje krátká přestávka na oběd a praktická část: nácviky terapie Reiki, sebeošetření Reiki a s pomocí symbolů, léčení druhých osob, dětí i zvířat, techniky harmonizace čaker, ošetření druhých, a další báječné věci. Více o obsahu kurzu Reiki >>.
  • V období po semináři Reiki Brno vám zdarma nabídnu dočišťovací podpůrnou 60min terapii na dálku. Máte možnost se mě zdarma ptát na otázky a budete-li mít zájem, můžete využít toho, že svým žákům každé úterý večer zasvěcení do jejich stupně Reiki zdarma opakuji pro další zesílení účinků Reiki. Dále o Reiki >>
  • Začněte s 1. stupněm Reiki Brno, pak můžete pokračovat 2. stupněm Reiki Brno – vyberte si v přihlášce:

Přihláška na Reiki Brno