Reference žáků

Protože se skutečně zajímám o spokojenost svých žáků, budu moc rád, když přidáte i vaše hodnocení: pomoc@shamballa-reiki.cz

 1. „Reiki mi vyléčila dlouhotrvající bolesti zad.“ Marie Bo.
 2. „Myslim, ze zasveceni dosedlo bajecne. Reiki je moje srdcova zalezitost :-).“ Marcela S.
 3. „Pouzivam reiki i shamballu skoro kazdy den pro sebe a jsem klidnejsi a taky lip spim.“ E.
 4. „Dakujem vam velmi pekne ze vcerajsiu terapiu. Velmi som sa na nu tesila. Som vam za nu velmi vdacna. Uzila som si ju. Nadhera. Super. Nespomenula som vam to v nasej predoslej komunikacii, ale mam zapal zaludka. Trapila som sa s nafukovanim brucha a s tym suvisiacimi symptomami. V praci som si musela vziat volno, nezvladla by som to. Po zvysok dna som mala silnu potrebu oddychovat, taka unava, z ktorej som mala dobry pocit. Co je vsak dolezite a chcem, aby ste vedeli, ze sa mi velmi ulavilo. Este raz, velmi, velmi sa mi polepsilo.“ Janka H.
 5. „Dekuji za zasvecení s rozšírením Reiki 2. Konečne jsem spala celou noc a nechodila hodiny po byte. Dekuji a preji pekný den!“ Eva M.
 6. „Dobry vecer. Nevim jak jste to dokazal, ale jsem uplne bez mnou zminovanych problemu. Chtela bych to taky tak umet. Moc jsem vam vdecna.“ Yvona M.
 7. „Manžela začal včera bolet zub .. požádala jsem o pomoc při léčení Shamballou a ještě jsem přiložila ruce ke spodním čelistím …úplně mě hřály ruce a cítili jsme oba proudění a pak úlevu. Jsem šťastná a moc vděčná ..jak to krásně funguje :)) Se Shambalou je moc hezká a zábavná práce…moc mě to baví“ Ilona, Slavkov
 8. „ďakujem za materiály a hlavne za zasvätenie. Bol to veľmi príjemný zážitok a už teraz sa teším na ďalšie Reiki :)“ Dáša D.
 9. „dnes večer jsem zkoušela na 10 min vaši Ježíšovu techniku z rozšíření 1. stupně reiki. Příjemně mě to zahřálo a jsem skoro v pořátku,hlavně mě jako mávnutím proutku přestat bolet hlava.“ Yvona K.
 10. „Jsem velmi stastna, ze mne k Vam Andelé dovedli :-) . Mate vsechno to, co jsem dlouhou dobu hledala. cela Vase skripta jsou udelana moc hezky a jeste jsem se s nicim takovym nesetkala. Kdybyste videl, co jsem dostala za materialy jindy, tak byste se pobavil-nechci ale nikoho shazovat. Cetla jsem knihy a snazila se sama vzdelavat, ale Vy mate svá skripta opravdu moc hezky udelané.“ Soňa P.
 11. „Učíte jednoduchým spôsobom a ľahko,ale s patričnou úctou a hĺbkou a pokorou! Ja som zástanca viery v to,že všetky dobré veci sú jednoduché. Liečenie ľudí by malo byť jednoduché a ľahké,aj lieky majú svoje opodstatnenie,často sú ľudia chorí zo svojho životného postoja,ktoré so sebou nesie chorobu. Klobúk dolu,ešte som nestretla človeka ako Vy. Tie skriptá od Vás sú presne to,čo potrebujem vedieť. Je vidieť a cítiť,že to robíte poctivo a s radosťou, Nikdy som nevedela,ako mám uchopiť prácu s kyvadlom,viem s ním robiť,aj mám knihu ,ale zdalo sa mi to veľmi zdlhavé. Včera som skúšala s ním robiť s Vašou tabuťkou,a bola som prekvapená,ako dobre to funguje. Veľmi ďakujeme za všetko!“ Sylvia
 12. „Při zasvěcení mě přestal bolet zub.“ Ilona, Český Těšín
 13. „ráda bych Vám poděkovala za včerejší krásný zážitek. Při zasvěcení do Reiki III byl včerejší zážitek mnohem intenzivnější, barvitější než dříve. Své pocity bych shrnula takto: cítila jsem hned na začátku silnou energii v kříži, v bedrech. Následovaly uši. Potom probíhalo takové hřání v pravé polovině obličeje, přímo jsem cítila pravou nosní dírku, jako by se uvolňovala. Slyšela jsem rezonovat zvuk v hlavě B-) . To vše v záplavě silného světla. Uviděla jsem vnitřním zrakem výrazně vybarvené listy a květy. Potom mě zaplavila modrá a fialová barva. Vrátilo se světlo a prolétla jsem se jakoby vesmírem. Opět mě zaplavuje modrá s fialovou barvou. Asi po 15 minutách cítím silný příjemný tlak v dlaních, polévá mě horko, tlak v dlaních se stupňuje. vzduchem prolétne nějaký znak – symbol Reiki, střídá se různě intenzivní světlo. cítím znovu ten pocit uvolnění tlaku v uších a hlavě, jde to až do krku. Vím, že to znamená zvýšené vnímání. Světlo postupně slábne, až se ztratí úplně. Na chvíli mě přemůže kratičký mikrospánek. Cítím klid a mír. Když po chvíli vstávám ze židle, motá se mi hlava. Byl to velmi silný a krásný zážitek. Moc děkuji, kdo nezažil, těžko si to dovede představit.“ Milena Kr.
 14. „chtěla jsem poděkovat za zasvěcení. Nejdříve jsem z toho měla takový rozpačitý pocit, ale jak jsem to vyzkoušela, viděla jsem, že to funguje moc hezky. Zážitek je to moc příjemný.“ Ivanka J.
 15. „jsem spokojený. lékaři mi řekli, že je to zázrak, jak se mi ta noha zahojila“ vlastimil Bobysud
 16. „Energie mi přišla, byla krásná (bílé světlo a korunní čakrou do hlavy) a jemnější. Děkuji Vám mnohokrát a po přečtení Vašich materiálů…. co dodat chtěla bych Vám složit velikou poklonu!!!“ Bohumila K.
 17. „Velice mě zaujaly skripta…MOC DĚKUJI…ZAJÍMAVÉ informace i rady…některé by mě ani nenapadly. jsem moc šťastná a vděčná za vše, že jsem tu a mohu si tu žít a pracovat na sobě a tím pomáhat i ostatním ….má to smysl. :-))) Když jsem četla vaše skripta ….tak jsem cítila takový velký závan energie…mrazení a přitom uvnitř pocit horka až jsem se z toho rozbulela… ale štěstím. Tolik jsem si toho dříve neuvědomavala, ale už jsem jiná a pořád lepší i nějak klidnější a hlavně hodně vděčná za vše :-). po zasvěcení přišel takový klid uvolnění a naděje a chuť do života …Měl jste pravdu cítím více energii.. cítím jak krásně proudí a chodí více informací i odpovědí…je vše úplně jiné a lepší…. :-) Takový pocit jsem měla když jsme stáli s manželem v kostele a říkali si svě „ano“ a když jsem zjistila že čekám syna a pak jej porvé uviděla…:-).“ Ilona K.
 18. „děkuji vám za zasvěcení. Bylo to hezké. :)“ Jiřina K.
 19. „Ráda bych se s Vámi podělila s pocity se zasvěcením. Cítila jsem teplo a příjemný tlak na 4. čakru a proud do levé a pravé dlaně. Samozřejmě jsem během chvíle spala až do rána. Cítím se klidná, vyrovnaná.“ Anežka Vr.
 20. „Děkuji za zasvěcení. Bylo to velice příjemné, jemná energie,která ovšem má svou sílu.“ Petra Kon.
 21. „Děkuji Vám za zasvěcení.Cítím se skvěle, dříve jsem řešila spoustu problémú,cítila se blbě a teď se dá říct,že není nic co stojí za to abych si dělala starosti a nervy. Přítok energie u zasvěcení jsem cítila jako tlak na čele u kořenu nosu a na temeni hlavy. Cítím se skvěle.Je to velmi hezký pocit,když mohu energií pomoci druhým.“ Daniela Š.
 22. „Martine, byly to pěkné chvilky silné energie. Cítila jsem se velmi uvolněná. Nějak se mi i hlava pročistila. Děkuji. Vyzkoušela jsem si druhou stranu. Jsem zvyklá energii posílat, a tak o to víc to byl příjemnější zážitek, když si člověk vyzkouší být příjemcem. Sama na sobě praktikuji každý den pročisťující energie, ale tak silné zážitky nejsou, jako když posílá energii někdo jiný. Moc Vám děkuji. Mějte se moc pěkně.“ Eva H.
 23. „Je to nádherný pocit. Cítím to brnění, jak stoupá a končí někde pod očima. Myslela jsem,že to půjde dál nahoru. Jindy vnímám tlak na třetí oko.“ Stanislava N.
 24. „Bolo to krásne , teším sa na prácu s energiou.“ Otto M.
 25. „Jen Vám chci ještě poděkovat za včerejší zasvěcení – mooc pěkné, je to nádherná energie a kupodivu jsem se po dlouhé době i vyspala :-)“ Jana T.
 26. „Děkuji Vám mnohokrát za zasvěcení do Shambally 2002, opravdu jsem to krásně cítila. Dokonce je potřeba, abych se opravdu ukotvovala, cítím to nějak hodně silněji. Vypadá to velice dobře, že jsem opravdu na správné cestě, hodně vecí se zlepšilo a posunulo k lepšímu. Taky bych Vám chtěla poděkovat za tak úžasná skripta opět, také za certifikát. Mým záměrem do budoucna je v Shamballe pokračovat. Děkuji mnohokrát za všechnu tuto Vaši pomoc a zdravím.“ Petra Skl.
 27. „chtěla bych vám moc poděkovat za neopakovatelný zážitek. Při zasvěcení jsem měla pocit že mé tělo nemá žádnou váhu,bylo to jako plout ve vzduchu.Pocit maximálního uvolnění a oproštění od veškeré tíhy.Viděla jsem nejdřív černý kruh okolo kterého obíhala výseč fialové barvy,později se přes tento kruh přelévala jakoby barevná mlha,ve které také převládala fialová,která se ke konci změnila v růžovou.“ Alžběta K.
 28. „děkuji za iniciaci, skripta i certifikát. „zvláštní“ zážitky nemám, při zasvěcení jsem poslouchla příjemnou hudbu, kterou si pouštím pro uklidnění, odpočinek, myslela jsem na příjemné věci. fyzicky jsem cítila mírný tlak v hlavě, na krku, hrudníku, na břiše, na ramenou…..pak kromě hlavy na ostatních místech i příjemné teplo. celkově je mi příjemně“ Renata B.
 29. „moc děkuji za zasvěcení do Shambally I a II st. Zběžně napíši pocity: hřátí rukou, později tlak na celé plosky nohou až po kotníky. už jsem zkoušela Shamballu na sobě. Mám problém s ramenem a o hodně se mi to zlepšilo. Jsem nadšená.“ Marie P., Kadaň
 30. „děkuji za příjemné zasvěcení.“ Jan Š.
 31. „Veľmi Vám ďakujem. Opäť sa na mne potvrdilo, že ak je žiak pripravený – majster sa nájde. Zasvätenie bolo krásne, vnímala som ho ako uvoľnenie v oblasti 3.čakry, v zmene rytmu a voľnosti dýchania a krásnych pocitov v srdcovej čakre, pomocných čakrách na hlave.“ Sylvia
 32. „ďakujem mnohokrát za zasvätení :-). trvalo 53 minút. Bolo veľmi intenzívne … a príjemné …
  Mala som troška obavy z reakcií po zasvätení, ale tie boli minimálne. Ráno, krátko po siedmej som pocítila opäť silný prílev čistej svetelnej energie … ani neviem koľko to trvalo, zostala som v posteli a tak som aj zaspala :-). Takisto ďakujem za diplom.“ Věra H.
 33. „Zasvěcení proběhlo tak, že jsem nejdříve cítila zklamání, nedělo se nic, ale najednou to vypuklo a cítila jsem vlny tepla od šíje do hlavy, tlak za čelem, mravenčení v obličeji, pak to postupovalo dolů a ztrácelo se, ke konci jsem cítala silné mravenčení a brnění od země v nohách a to zase postupovalo nahoru. Nakonec jsem zjistila, že to trvalo minimálně do
  23. hodin, protože jsem se podívala na hodinky a bylo už 23.15 hod. Takže děkuji za zajímavý zážitek.“ Marie V.
 34. „Zasvěcení do Ra-Sheeby proběhlo v pořádku ,krásný zážitek ,fialové a zelené mlhy se žlutým a zlatým ohňostrojem. Energie je krásná.“ Petr Š.
 35. „děkuji za hezký zážitek,skripta i krásný certifikát!Určitě se brzy ozvu na 4.stupeň,až trochu“strávím“ trojku.“ Mária V.
 36. „Já jsem cítil silný proud energie přes temenní čakru do celého těla asi tak 20 minut a manželka viděla proud světla. Děkujeme za zasvěcení “ Tom a Jana S.
 37. „Moc Vám děkuji za zaslání.Skripta jsou krásná.“ Šárka Li.
 38. „V rodině se mi po zasvěcení do Reiki samovolně očistily vztahy, kdy se spolu začli bavit i členové rodiny, kteří se spolu nebavili od smrti babičky – kvůli majetkům. Děkuji.“ Petra S.
 39. „Velice silně jsem vnímala čakry od 4-nahoru, jinak od té doby co pracuju se Shamballou mě při práci s ní jemně brní celej člověk. Po skončení zasvěcení jsem čekala, že neusnu ale usnula jsem okamžitě.Děkuju za certifikát. Těším se co mi bude nový stupeň přinášet dál- pracuju s ní každý den.“ Marie S.
 40. „děkuji Vám za včerejší zasvěcení. Moje pocity při zasvěcení nebyly nijak silné, nebo neobvyklé (u mě jsou ale takové reakce obvyklé). Jediné co jsem postřehl byl slabý tlak na ramenou a za krkem. Doufám, že tímto zasvěcením jsem udělal další malý krůček na cestě za poznáním.“ Václav S.
 41. „zasvěcení bylo úžasné. cítila jsem krásnou energii a pak mi začaly pocitově „hořet ruce“ a viděla jsem vnitřním zrakem krásnou modrou až do fialova záři/světlo, i zelená se tam v jednu chvíli prolínala. prostě nádhera to se nedá slovy ani popsat. moc děkuji.“ Pavlína Š.
 42. „děkuji Vám za zprostředkování, skripta i certifikát. Byl to jeden z nejkrásnějších meditativních stavů, jaké jsem prožila. Děkuji :-) . Překvapilo mne, že energie byla teplá až žhavá, ještě teď ji cítím v některých částech těla. Doufám, že pálila vše zbytečné :-) . Už teď se těším, že až vše zpracuji a vyladím, budeme pokračovat dál.“ Zdeňka Pšeničková
 43. „Jsem ráda, že jsem si vybrala na zasvěcení vás….“ Hana A. O.
 44. „Dobrý den, pane Ospalíku, velmi jsem se těšila na novou diagnostiku stavu čaker po Vaší harmonizaci a s touto jsem velmi spokojena. Samozřejmě se snažím starat se o své čakry i sama a v nejbližší budoucnosti se k Vám objednám na další zasvěcení. Ještě bych měla mít od Vás k dispozici jedno zasvěcení zdarma, tak bych si je chtěla vybrat.Brzy napíšu. Přeji hezký den.“ Vendulka Málková
 45. „Jsem velice moc spokojena,nemam co k tomu víc dodat,perfektní.Moc děkuji.“ Hana Šámalová
 46. Co se vám líbilo?: „Práve to že som to hohla absolvovať v pohodlí svojho domova.“ Anna Balážová
 47. „ďakujem za príjemný zážitok. Ešte než si prečítam skriptá, pokúsim sa napísať svoje dojmy: Takmer po celý čas zasvätenia som sa cítila byť v čakrovom kanáli a vnímala som krásnu pulzujúcu energiu celou bytosťou. Najintenzívnejšie som vnímala 2.čakru – zrejme v nej bolo najviac blokov. Silne pracovala aj pomocná čakra v zátylku hlavy a čakra tretieho oka. Zasvätenie ma naladilo „veselo“. S úctou“ Silvia B.
 48. „Děkuji, jsem moc spokojena s Vaším přístupem i rychlou komunikací, vše co jste slíbil, jste dodržel, určitě budu Vašich služeb využívat i nadále. Moc děkuji, krásné léto , s láskou Romana“ Romana Kempová
 49. Co bych měl zlepšit? „Zatím mě nic nenapadá.“ Dagmar Klímová
 50. „Jsem spokojená.“ ludmila Vavrušová
 51. Co se vám líbilo? „celkem podrobně popsané příznaky “ Iva Voráčková
 52. „Velmi pěkně zpracované zaslané čakry.V dnešní době je každá takováto aktivita velmi ceněna.Těmi kdo dokáží ohodnotit a matičkou Zemi a dalšími kolem.Přeji hodně sluníčka nejen na duši. Kolíbal Vl.“ Vlastimil Kolíbal
 53. „Časová flexibilita, podklady“ Martina Chrástková
 54. „Moc děkuji, bylo to hezké. Skripta jsou úžasná.“ Alena Dv.
 55. Co se vám líbilo? „vše,co se dělo při zasvěcení. já jsem byla spokojená“ Ludmila Kučerová
 56. „Mockrát děkuji za zasvěcení a za skripta. Při začátku, po celou dobu i po skončení jsem cítila veliký tlak na šesté čakře…po celou dobu se mi zahřívaly dlaně a tlak na třetí čakře byl také zřetelný. Po dobu zasvěcení jsem cítila šimrání v obličeji a určitých částech těla – domnívám se, že energie proudila v meridiánech. Bylo to úplně něco jiného než dosud.“ Petra K.
 57. „nejde to popsat slovy-krása. velmi dobře vše zpracováno,ochota,další zájem o žáka atd. obětavý přístup k žákovi“ JAN KOUBA
 58. „děkuji pěkně, bylo to pro mne opět moc zajímavé. Předchozí zasvěcení jsem vnímala na úrovni těla a tentokrát jsem cítila, jak se děje něco v auře 8-)“ Zdena, Praha
 59. „Osobní přístup,krásně vypracovaná skripta a ochota.“ Hana Kmošťáková
 60. „děkuji za zasvěcení patřičně jsem si to vychutnal. A skripta? No je to paráda – tolik věcí jsem nevěděl…“ Ondřej B.
 61. „Jednání a přístup k člověku super. A zasvěcení také, vždy jsem měla nádherné prožitky a moc děkuji. A s energiemi pracuji pořád. Takže je to perfektní.“ Alena Klapetková
 62. Co se vám líbilo? „Že je to něco nového“ Miloslava Tinková
 63. „Z Vašich skript opravdu nejvíce čerpám a že zasvěcení od Vás jsou velmi kvalitní. Děkuji za to.“ Eva
 64. „Starostlivost o svoje žáky. Děkuji“ Libuše Baumruková
 65. „Napíšem len toľko : S takýmto prístupom som sa ešte nestretla. dávam 100%.“ Jana Weissová
 66. „kurs je možné číst kdykoli kdy mám čas se soustředit v klidu a kurzy jsou dobře a srozumitelně vypracované“ Jarmila Kamenská
 67. „děkuji za hezké zasvěcení, zaslání certifikátu a vylepšených skript k reiki. Asi prvních 10 – 15 minut jsem cítíla velký tlak do hlavy. Zasvěcení mělo charakter okamžitého léčení. Energie proudila tam, kde byl problém. Dnes jsem se někde od jedenácti hodin cítila báječně, přestože prožívám náročný životní předěl. Před chvilkou jsem vstala a cítila se snad o pět kilo lehčí. :o) Ještě jednou děkuji.“ Krista J.
 68. „Zasvěcení opět bylo moc překrásné. Archanděl Rafael stál přímo za mnou. Přítomen byl také archanděl Michael. Atmosféra báječná, nejdříve velký příliv energie v barvě zelené, dlaně doslova „pálily“. Barvy se začly střídat, zelená, modrá, fialová. , pak byla tma a po chvilce se rozsvítilo.“ Věrka Ni.
 69. „Dobrý den, předně děkuji, že jste mi zaslal bezplatný kurs.Nečekala jsem, že se mi ještě budete nějak věnovat“ Romana Dostálová
 70. „rychle reakce, spolehlivost, a prijemna komunikace“ Yvette Hajduk
 71. „kamarátsky prístup, ponuka služieb, skriptá“ Kristína Verešová
 72. „Moc děkuji za zasvěcení. Bylo to plné energie, cítila jsem jak se mi rozevírá Třetí oko, srdeční čakra a vůbec energii po celém těle, jak se mi to běžně děje…ale určité fáze měli opravdu sílu, viděla jsem různé barvy, což také mívám a opravdu jsem si to užila, i přestože některé energetické toky vnímám tlakově.“ Petra K.
 73. „Zdravím. Bol som zasväcovaný do reiki a do kundalini reiki u inych, ale skusil som tuto školu a bol som velmi prekvapeny pristupom. Vzdy ked som mal nejake nejasnosti mi boli vysvetlené a naviac mi volal učiteľ- majster :-) Ospalík na svoje náklady, čo ma taktiež milo prekvapilo. Tlačené materialy mi poslal poštou. Zasvietenia boli super. Už teraz mam dohodnuté Shamballu 3 a 4 lebo ma nadchla silou, ale ako je tu napísané, je dobre mat aj reiki aj shamballu. Dakujem a tešim sa na ďalšiu spoluprácu :-) s pozdravom Robo.“ Robert Lacko
 74. „děkuji mnohokrát za zasvěcení, naladění i za propracovaná skripta. žila jsem v posledních dnech,díky energiím Shambally na obláčku klidu, míru a požehnání“ Zdeňka P.
 75. „Zasvěcení bylo nádherné.Sehnala jsem si krásný velký křišťál,vyčistila a hned použila. :-) Hodně mě brněla ústa a kolem očí. Prostě nádhera. Děkuji moc.“ Stanislava N.
 76. „Pocity při zasvěcení 1. a 2. st. Shambally byly skvělé, nepopsatelné. Tato energie je velmi silná a příjemná. Velice dobře se s ní pracuje. Je jednodušší oproti energie Reiki, při které se musí člověk naučit vizualizovat symboly a své požadavky pronést přesně a 3x, aby energie proudila. Navíc tolik v těle neproudí, jak je tomu u Shambally. Jsem velice spokojená se zasvěcením na dálku. Měla jsem dva učitele při osobním zasvěcení a ani jeden z nich neměl takový zájem o zdokonalení se žáka, právě naopak. Když byl problém, odpověď byla jen přikládejte ruce a poproste anděly. Jsem velice vděčná za to, že jsem našla vaši školu a věřím, že to není mé první, ani poslední zasvěcení s absolutní spokojeností, jak přístupem, péčí o žáka i milými, naučnými dárečky. Nikdy jsem se s takovou péčí nesetkala a moc vám děkuji, protože takový přístup jen přispívá k tomu, aby na sobě člověk pracovat a to jsem potřebovala. Děkuji Vám z celého srdce.“ Jolana Klopcová
 77. „Mockrát Vám děkuji za zasvěcení. Opravdu Shamballa je neuvěřitelně krásná energie, jsem nadšená. Děkuji za skripta, ještě večer jsem si je musela prostudovat, jsou báječně zpracované, vše je jasně vysvětleno. Nádhera.“ Iva K.
 78. „Musím Vám napsat jak moc na mě zapůsobila Vaše skripta: Jedním dechem jsem si přečetla. Ani ve snu by mě nenapadlo, čeho je univerzální léčebná energie schopna. Je to úžasné jen o tom číst, natož to prožívat. Jsem opravdu moc ráda, že mi přišla Shamballa do života a já ji díky Vám budu prožívat. Děkuji.“ Dana Što.
 79. „Poskytujete mi kvalitní zasvěcení, kvalitní, úplnou výuku a opravdový zájem o můj postup. Poskytujete vše, co víte. Věřím, že s Vaší pomocí dojdu tam kam chci a dostanu všechny odpovědi na otázky, které mě stále ještě trápí. Děkuji.“ Martina Kalichová
 80. „vase skripta k jednotlivym stupnom reiky som precital. Su napisane moc pekne. Musim priznat, ze som si opravil laicky nazor na techniku reiky. Aj k symbolom citim pozityvny vztah. Obzvlast pri vzhliadnuti 1. symbolu mnou prebehla triaska. Vidno, ze su symboly reiky nabyte uzasnou energiou. Este raz vam dakujem.“ Frantisek Miksovsky
 81. „Zážitek užasný. Při zasvěcení mi vždycky začnou příjemně pálit dlaně. Bylo mi jako na moři, ale velice příjemně. Mockrát děkuji“ Soňa Z.
 82. „cítím se dobře,každé ladění čaker jsem poznala,jsem vyrovnanější,citlivější,..byl to krásný pocit,..s pozdavem rásného dne a poděkováním.“ Ladislava Bobčíková
 83. „Pri všetkých zasväteniach, absolvovaných u Vás, som cítila energiu, na rozdiel od predchádzajúcich, absolvovaných na kurzoch, kde som vnímala farby. Vnímanie energie zosilnelo
  v druhom zasvätení, keď som ju cítila aj v dlaniach a na chodidlách. V ďalšom zasvätení som si pri vnímaní energie v základných čakrách“ Štefana Kožíková
 84. „Děkuji za zasvěcení a jestli můžu, rád bych napsal pár poznatků: Trochu jsem podcenil čas na přípravu, nicméně jsem to zvládl. Jinak jsem si zasvěcení užil, připadlo mi to jako 15-20 minut, ale reálně utekla celá hodina. Cítil jsem v některých chvílích jemné brnění ve dlaních jako by v nich něco rotovalo, někdy v celé levé polovině těla činnost srdce a asi 2x průchod nějakých vibrací nebo vlnění od nohou směrem ke hlavě. Opakovaně si teď pročítám skripta 1. stupně a věřím, že brzy budu moci pokračovat.“ Miroslav L.
 85. „Oceňuji profesionální a přitom srdcem vyladěné služby. Dále pak možnost dotazů a skutečnou zpětnou vazbu. Jsem velmi spokojena. Vše je v pořádku. Děkuji“ Václava Porubiaková
 86. „děkuji mnohokrát za zasvěcení i za obsáhlá skripta, která pomáhají uvědomit si hluboké vnitřní pravdy a ukazují cestu, jak s nimi pracovat, aby se opět staly naším, už neodcizitelným vlastnictvím. Pro mne to je dál o práci na prosvětlení všech nánosů, které nám byly implantovány. Díky za tu možnost a díky Vám osobně za přijatelnou cenu, kterou jste stanovil pro předání-aktivaci základních kódů. Díky tomu si mohu pomoc Shambally dovolit a
  urychlit tak cestu k opravdovému mistrovství na základě vlastního
  spojení a vhledu. Po té se i já s nekonečnou radostí a láskou
  podělím a předám dál“ Zdeňka
 87. Co se vám líbilo? „Rychlost a zodpovědnost p.Ospalíka“ Ivana Szmeková
 88. „Moc děkuji za krásné zasvěcení.“ Radka A.
 89. „Jsem rad, ze Vas mohu kontaktovat, kdykoli a ze mi podle svych moznosti a casu odpovite na me otazky. Ktere se tak nejak vznikaji s tim jak clovek pracuje s energii a nebo ho v ramci Vaseho kursu neco napadne s cim si sam moc nevi rady. Rad bych Vam chtel podekovat za Vas osobni pristup a at se Vam dari.“ Petr Kubin
 90. „Spokojená jsem velmi. Vždy rychlou odpovědí, což značí opravdový zájem o klienta. Krásným, výstižným zpracováním skript, certifikátu. Jak jsem se již zmínila ve svém emailu ze všeho vyzařuje láska. Průběh svého zasvěcení popíši ve svém emailu. Co ještě by jste chtěl změnit? To opravdu nevím, pro mne je vše na jedničku s hvězdičkou. Já osobně si velice vážím Vaší práce, pouhým slovem děkuji to snad ani nejde přesně vyjádřit. Jsem ráda, že jsem byla přivedena do Vaší školičky.Třeba se někdy i osobně setkáme. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Neexistuje náhrada za vdečnost a lásku!“ Alena Čornejová
 91. „prijemny, ochotny a hlavne spolahlivy. To co bolo slubene, bolo aj dodrzane. :) nemam vyhrady“ gabika prokopovicova
 92. „Velmi dobra komunikace, vztricnost a uzasne nabidky. Myslim, ze jsem si lepe vybrat ani nemohla. Vzdy doporucim tyto stranky, bude li moznost a urcite brzy se zase ozvu. Jelikoz me cile jsou vyssi, tak pocitam nadale se zasvecenimi i do budoucnosti. Martine, mate velmi dobre srdce, znalosti a velmi dobre vse propracovane. Moc dekuji.“ Emilia Trnkova
 93. „děkuji za čas, který jste mi věnoval při zasvěcení Shambally. Čas zasvěcování jsem prožila v klidu, byly to příjemné chvíle. Dlouho se mi to nestalo, ale měla jsem chuť si při práci zpívat a ráno mi vše připadalo takové čisté a zářivé. Ještě jednou děkuji“ Věnceslava H.
 94. „Vždy bylo jednání slušné a rychlé.“ Roman Reissinger
 95. „Líbí se mi , jak je vše krásně , srozumitelně popsané. Stačí jednou přečíst a vše je jasné. Moc se mi líbí srozumitelnost a podání kurzu. Moc děkuji. jsem s kurzem a jeho podáním naprosto spokojena.“ Iva Knapovská
 96. „Spokojena.“ Darina Dörrová
 97. „Som velmi spokojná aj s pristupom“ Radimáková Blanka
 98. „páčil sa mi Vaša ústretovosť a celkový prístup. netreba meniť nič“ Božena
 99. „Těším se na každé zasvěcení. Je to nepopsatelný zážitek cítit, jak ve mě koluje proud pozitivní energie. Moc vám děkuji. Již jsem si vybrala další kurzy, na které se moc těším.“ Jolana Klopcová
 100. „Jiz po nekolikate sem vyuzil uceni a vedomosti pana Mistra Martina Ospalika, ma profesionalni, ale taky lidsky pristup k nam Zakum. Pokazde kdyz se naskytne neco noveho s cim si clovek nevi rady a nebo nema takove zkusenosti vzdy ochotne poradi a pomuze.“ Petr Kubin
 101. „Bol som zasvätený do 3.stupňa USUI REIKI – majter, odvtedy sa dá povedať , že si už neviem predstaviť ani jeden deň aby som to nepoužil.“ František
 102. „Vaše skripta jsou nejlepší, jaká mi přišla do rukou. Mám materiály ještě od dalších dvou mistrů, ale jsou neuspořádané, neucelené, chaotické, útržkovité. Musel jste si při jejich sestavování dát práci. Moc hezké a srozumitelné. Děkuji.“ Týna
 103. Co se vám líbilo? „Zasvěcování. Jsem spokojená.“ Dagmar Klímová
 104. „Srdečný přístup a ochota. Je cítit, že to děláte s láskou.“ Hanka Rudyová
 105. „Dekuj,ze jste se mnou v kontaktu,a dekuji za diagnostiku caker.Uz se moc tesim na nase duchovni setkani.Se srdecnym pozdravem“ Renata Smejkalova
 106. „Som velmi spokojna s p. Ospalikom a som velmi rada, ze som si vybrala prave jeho a jeho skolu. Rychla komunikacia, seriozny pristup, trpezlive odpovede na otaaaazky :) zelam Vam vsetko dobre a nech sa dari :)“ gabika prokopovicova
 107. „Díky Vám, bylo to úžasné. Ze včerejšího zasvěcení Ra-Sheeby: Měla jsem vizi , svého minulého zivota v Egyptě. Bůh Ra a ostatni mi řekli, „vítej doma , na tohle jsi čekala stovky let, tato energie se vrací zpět k tobě“.“ Pavlína G.
 108. „Vždy cítíte zasvěcovací energii, jak vás zasvěcuje, obdlokovává a zprůchodňuje pro danou energii. Shamballa je navíc mnohem silnější než reiki, takže mnohem lépe vnímatelná.“ Šárka
 109. „MAXIMALNE SPOKOJENA S POSKYTOVANIM INFORMACI, VSE PROBIHALO DLE DOMLUVY, UZASNY LIDSKY PRISTUP A PECE. NENI CO MENIT, LEPSIHO MISTRA BYCH TEZKO HLEDALA.“ IVANA C.
 110. „Rychla domluva s Vami, ktera vzdy plati.“ Zdenka Soukupova
 111. „Zažila jsem v závěru zasvěcení krásný energetický skok. Něco se zprůchodnilo, nádherně se mi dýchá. Ze srdce děkuji.“ J.
 112. „líbí se mi přístup,ochota ač jsem pana Ospalíka vživotě neviděla a přesto cítím že mu naprosto duvěřuji.“ Marie Fojtova
 113. „Jsem spokojena s přístupem, s maximálním pohodlím, při kterém v domácím prostředí zasvěcení probíhá, se způsobem zaslání skript obratem. Líbí se mi, že jsem schopna rozeznat začátek i ukončení zasvěcení, vnímat obrazy a jejich vypovídací schopnost. Což samozřejmě vypovídá o Vašem přístupu k žákovi. Každé zasvěcení je nezapomenutelný zážitek. Díky.“ Milena Králová
 114. „Děkuji Vám, mé zasvěcení bylo ůžasné a v naprostém pořádku.Děkuji za zaslaná skripta.“ David G.
 115. „bylo to moje první zasvěcení a bylo nádherné.Moc vám děkuji za vše a těším se na další.Všechny mé dotazy zodpovězeny.Vše proběhlo ok.“ Helena Rálišová
 116. Co se vám líbilo? „celkové zpracování“ Vlastimil Kolíbal
 117. „Děkuji za zasvěcení do Shambally. Pročítala jsem si Vaše skripta a musím za ně také poděkovat. Dostal se mi do ruky dříve cizí manuálek a ten nebyl zdaleka tak přehledný a „praktický“ jako váš.Markéta S.
 118. „Vaše iniciativa ohledně dalšího vzdělávání, kterou nám nabízíte. Přehlednost a srozumitelné zpracování podkladů. Jsem spokojena.“ Lenka Luxová
 119. „vaši schopnost léčení pomocí Shambally bych zhodnotil jako velice dobrou. Nemám důvod myslet si něco jiného.“ Míra L.
 120. „Líbí se mi vše. Byla jsem zasvěcena do všechn stupnů Shambally a to na dálku. Vždy jsem po cítila energii a o to více jsem tomu věřila. Též skripta jsou přehledná a dobře zpracovaná i obsahově. Též kurz čaker(zdarma) a jiné nabídky zasvěcení (zdarma) jsou lákavé a příjemné. Takže doporučuji“ Alena Dvorožňáková
 121. Co se vám líbilo? „Váš přístup k Vašim žákům“ Vávra
 122. Co se vám líbilo? „Rychlá odpověď na dotazy, rychlé doručení skript a certifikátů (i jejich spracování), spousta bonusů a dárečků zdarma, líbí se mi možnost další konzultace a tak dále.. je toho opravdu hodně :)“ Rusman Luděk
 123. Co se vám líbilo? „Komunikace . Kontaktování žáků , nabízení pomoci . “ Šárka Boubelíková
 124. „Jsem spokojená.“ Lída
 125. „Krásný pocit při zasvěcování, kdy mé tělo ležící na podložce, jakoby bylo taženo nějakou silou směrem dolů, takže jsem nehybně ležela a vnímala každou sekundu co se bude dál dít. Po nějakém čase to ustalo a já usnula. Jsem maximálně spokojena a za to Vám patří velký dík“ Iveta Vajdová
 126. „Dobrý den, pane Ospalíku, obdržela jsem Vaše skripta k Reiki a jsem opět mile překvapená její kvalitou.Protože jsem byla zasvěcena do Reiki jiným mistrem než Vámi, mohu srovnávat. A když jsem na Vašich stránkách zjistila, jak jsou obsáhlá Vaše skripta k Reiki, byla jsem v šoku. Všechny Vaše materiály jsou bohaté na zajímavé informace, mají svou osobitost a je z nich cítit, že velmi tuto činnost milujete (myslím tím práci s energií a psaní) a navíc se mi líbí, že máte i smysl pro humor. Určitě se budu dál učit ve Vaší škole neboť mě obohacuje a dodává mi sebedůvěru.“ Vendulka Málková
 127. „Nejvíce se mi líbilo, že jsem zasvěcená v naprostém klidu domova. V naprosté většině používám shambalu a fialový plamen, nutno říct že s úspěchem. Děkuji.“ Jana Janovcová
 128. „děkuji mnohokrát, bylo to úžasné a určitě se na vás obrátím i o další stupně.“ Jana J.
 129. „dobrý den. Vše je dobře srozumitelné.Vhodné i pro začátečníky“ Hana Pešičková
 130. „Libila jsemi rychlost a velky vyběr terminu.Vyborna byla i komunikace“ Ondřej Machač
 131. „Ze srdce Vám děkuji za zasvěcení. Už jsem dnes zkoušela používat, je to velmi příjemný pocit. Ke všemu po zasvěcení mám neuvěřitelné množství energie a elánu.“ Iva Kn.
 132. „Děkuji za zasvěcení,celé zasvěcení u mě probíhalo trochu déle,asi 2 hodiny-i když jsem úplně nespala,byla jsem v takovém nějakém polospánku,ze kterého se mi nechtělo zpátky.Nejsilnější energii jsem cítila v okolí spánků a temene,kde jsem cítila jako by mi tam někdo krouživým pohybem hlavu masíroval,vše šlo ve vlnách.V dlaních jsem cítila tlak a pocit uvolnění a bezpečí. Ještě jednou děkuji“ Květa Tyslová
 133. „Já jsem necítila příliv energie v dlaních – pouze brnění v nohou. Děkuji moc, zdravím“ Zdena K.
 134. „Děkuji za zasvěcení a nádherná skripta. Zasvěcení bylo nejintenzivnější co jsem zažila, bylo to jako jízda na horské dráze :-)), do třetího oka mi šly v rychlosti symboly. První dva stupně jsem necítila prakticky nic, ale bylo to moje první zasvěcení, bylo při osobním kontaktu a byli jsem tam tři, tak jsem se možná tak neuvolnila a nemohla to prožívat, nevím. Teď jsem požádala o znovu ukotvení prvních dvou stupňů a zase mi šly ty symboly jakoby tunelem, ale ne tak silně jako 3. a 4. stupeň. Mě tento způsob zasvěcení na dálku připadá jako ideální. Všechno potřebné se dozvím ve skriptech a komunikaci s vámi a zasvěcení je tak intenzivní, že je to jedinečný prožitek, vlastně i dost intimní v tom smyslu, že dostávám informace jen pro mě a vše je v tu chvíli soustředěno jen na mě. Nic neruší a nikdo se nerozptyluje. A skripta? Opravdu jsou báječné. Děkuji, děkuji a krásné dny.“ Eva Adamová
 135. „Patřím mezi lidi, kteří při zasvěcení reiki neprociťovali, po prvním zasvěcení jsem si dokonce myslela, že se to u mě nepovedlo, protože další 4 lidi ve skupině prožitky měli, pravda však je, že jsem obecně uzavřenější. Že je vše v naprostém pořádku jsem poznala až když jsem reiki zkusila na svých přátelích. i když jsem reiki již dříve věřila, velmi pozitivně mě překvapily její účinky.“ Janča B.
 136. „Hodně si vážím rychlých odpovědí na dotazy, všech dárečků, kterých se mi dostalo. Jsem rád, že jste mi udělal diagnostiku aury pro porovnání. Opravdu není jediná věc, kterou bych navrhoval změnit, jsem velmi spokojen. :) “ Rusman Luděk
 137. „Martine, máte charakter.A to Já cením. Hezky se s Vámi komunikuje.“ Alena A.
 138. Co se vám líbilo? „Ochota a propracované odpovědi na otázky. nemám žádné výhrady :)“ Hana Pospíšilová
 139. „Líbí se mi přístup a možnost dalšího poznání. Vstřícnost a dobrá komunikace. Bezproblémová komunikace, Uklidňující meditace“ Jiří Bravenec
 140. „Trošku jsem se bála zasvěcení, ale bylo to super.“ Jana Piterková
 141. Co se vám líbilo? „prílev energie. energetizácia tela, uvolnenie, harmónia“ Jozef Filipovský
 142. „Celkový přístup je velmi seriózní, vše splníte, Vaše služby jsou velmi kvalitní.“ Romana Kempová
 143. „Moc děkuji za zasvěcení do Reiki a Sluneční reiki. Otevřelo se mi poznání sama sebe a používáním Reiki mohu ovlivňovat svůj somatický a psychický stav. Chválím tuto školu a doporučuji všem, kteří mají zájem pracovat se svou energií.“ Vlaďka, Čerčany
 144. Co se vám líbilo? „všechno :-) – průběh zasvěcování včetně skript a certifikátů. Tento systém mi vyhovuje a líbí se mi.“ Andrea Müller
 145. „Děkuji za zasvěcení do Shambally 1024. Chci Vám popsat své zážitky – byly zaujímavé. Večer jsem si zapálila svíčku, obložila drahými kameni, zalehla do postele a snažila se neusnout. Usla jsem cca 10 min před půl desátou, ale úděrem 21.30 jsem se probudila a cítila jsem, že je mi v dávkách energie vlévána do 6-té čakry, cca po 2 min se to sklidnilo, ale stále jsem cítila, že ke mne přichází energie, taková jemnější, (možno jsem to cítila tak, že tá energie ke mne proudila plynule) samozřejmě během 10-ti min jsem znovu spala, pak jsem se naložila do vany do slané vody . Cítím, že působení Shambally ještě neskončilo. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na pokracování.“ Anežka Vr.
 146. „dakujem pekne:)..prinajmensom to reiki bolo zvlastne a uplne ine ako pri shamballe.. lepsi pocit ale uplne iny ako u shambally..nie az taky oslobodzujuci..skor taky vyrovnany..a pichanie trochu na rukach a nohach.. tolko moj zazitok:)“ Filip V.
 147. Co se vám líbilo? „Zatial všetko. :)“ Maria Kurotová
 148. „děkuji za příjemné zasvěcení do nádherných energií a zaslaná skripta,certifikát“ Milan N.
 149. „Moc Vám děkuji za včerejší zasvěcení. Byl to pro mě opravdu nevšední zážitek.“ Monika M.
 150. „Můžu se přiznat, že jsem v dálkové zasvěcení věřila i ne. O zasílání energie na dálku jsem slyšela už dříve. Teď jsem to mohla pocítit díky vám na vlastní kůži. Byla to krása – teplá energie po těle.“ Eva Pol.
 151. „Naprosto úplně spokojena, nelze vytknout vůbec nic. Jste skvělý Mistr, pečlivě se staráte o své žáky, vždy a ve velmi krátkém čase odpovídáte a reagujete na mé dotazy, ceny velmi příznivé a k tomu navíc ještě dárečky a také možnost zopakování zasvěcení, možnost zasvěcení na dálku-nemusím nikde jezdit, … Prostě jste ten nejlepší, nevím, kde bych takového Mistra hledala. Děkuji Vám velmi moc za to všechno, co jste mi poskytl a také děkuji Bohu, že jsem Vás našla.“ Ivana
 152. „Pocitově byla dnes energie ještě silnější a dá se říci bouřlivější. Ještě jednou děkuji.“ Maruška
 153. „S přístupem pana Ospalíka jsem velice spokojena. Zejména si vážím toho, že i po zasvěcení je ochoten pomáhat a komunikovat. Zasvěcení jsou silná a opravdu fungují.“ Eva Kloferová
 154. „moc Vám děkuji :-). Byl to opravdu krásný zážitek :-)“ Darina V.
 155. Co se vám líbilo? „znovuprožití opakovaného zasvěcení“ Jiří Bravenec
 156. „Vysoka kvalita energii, vstricnost, tento ucitel predava vsechny informace, ktere potrebuji a stara se o muj dusevni vyvoj soustavne. Chci a budu se dale ucit jen od nej.“ Martina Kalichova
 157. „Najviac sa mi páči používanie energie na diaľku.“ Anna Balážová
 158. Co se vám líbilo? „Vše.“ Romana Kempová
 159. „Velmi se mi líbí Váše rychlost odpovědi. S tím jsem ani moc nepočítala. Když jsem se začala zajímat o reiki, zjistila jsem, že jsou moc dlouhé čekací termíny a je to i daleko. Vaše dálková škola mi naprosto vyhovuje. Jsem maximálně spokojená. Děkuji moc.“ Ladislava Němečková
 160. „Vse velmi dobre organisovane. Scripta dobre srozumitelna.Energie jemnne a propacovane.“ Ivan Prusa, Nemecko
 161. „Asi 2 týždne som sa nevedela vyspať,Ďakujem za liečenie pri zasvätení,konečne som sa vyspala.“ Sylvia R.
 162. „Děkuji mnohokrát ! Mám po zasvěcení výborný pocit klidu. Je mi prostě fajn :-)“ Matěj Š.
 163. „Moc Vám děkuji za čas,který jste mi věnoval při zasvědcení do Shambally.Vnímala jsem to jako teplo na temeni hlavy-jako když vyjdu v létě na sluníčko ven.Taky mrazení v zádech jako by mi někdo přejížděl něčím studeným okolo páteře.Nejvíce intenzivní pocit byl,když mě nejprve začal ‚štípat‘ nos a z něho to pokračovalo na oblast třetího oka a do celého čela.Pocit byl tak intenzivní,jako bych si hodně čichla k čerstvě nastrouhanému křenu.Nevím jak dlouho to trvalo,ale mě přišlo,že dlouho;-).Asi 3-5 minut,ale nedovedu to odhadnout.Pak to polevilo. Včera ráno jsem cítila zase jako by tlak asi pul hodiny a dnes občas taky.Ale uz jen tlak. Skripta máte velice dobře srozumitelná.Povedlo se Vám to:-).“ Dagmar Str.
 164. „Maximalni spokojenost nejen s pristupem, informacemi, ale i s ochotou a duverou k panu Martinovi. Jsem velmi vdecna za moznosti zasveceni, ktere mi poskytnul. Dekuji.“ Emily Trnkova, High Point, NC, USA

 165. Přečtěte si ještě o mém přístupu k Reiki a Shamballe.