Ra-Sheeba Universal

Ra-Sheeba Universal

Toto zasvěcení přináší menší revoluci do celé linie Ra-Sheeby tak, jak ji dnes známe. Málo kdo ví, že Ra-Sheeba prošla rozsáhlou změnou. Energie Ra-Sheeby je jako před tím napojena na energie boha Ra a bohyně Sheeby, na Velké centrální slunce a na zemské jádro (proto má tak prospěšné uzemňující účinky). Nyní však nově ještě k tomu i na Prvotní zdroj světla (alfa sektor). Díky této aktualizaci se stává Ra-Sheeba silnější a zvyšují se tedy její léčebné účinky.

Dále se počet léčebných symbolů posouvá z několika dosavadních desítek na základních 8816 symbolů, přičemž další si může každý pak doplňovat sám/sama. Ra-Sheeba Universal se totiž aktualizuje neustále sama, v Prvotním zdroji se rodí neustále nové a nové energetické bytosti, které nám nabízí svou energii a pomoc. Získáte možnost si další léčitelské symboly Ra-Sheeby ukotvovat do své aury sami.

Předpoklad: mistr-učitel Nové Ra-Sheeby

Ra-Sheeba Universal 1. – 4. stupeň

4x zasvěcení, skripta 129 str., certifikát, výuka

Ra-Sheeba Universal v sobě obsahuje energie:
– Zasvěcení Boha Slunce
– Zasvěcení Bohyně Isis
– Alfy
– Ra-Sheeby N O V A
– Stvořitele Všeho

Koncem roku 2015 se mi otevřela Akášická paměť, kdy jsem si začal vzpomínat na doby mých životů v Atlantidě, Egyptě i v dobách dřívějších, kdy jsem s léčíval na různých duchovních úrovních s různými energiemi. Jednou z nich byla i energie NOVY. NOVA je významné energetické okénko/spojení do světa, do kterého duše přechází poté, co zvládnou svůj pobyt a dualitu na Zemi. Popisovat její sílu však nemá smysl, neboť jsou to jen hrátky číslic a slov.

Forma studia:
Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času. Osobní seminář je možný v Praze, Brně, Ostravě. Více o studiu?

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena na dálku: 10.000,- Kč
440,- €
Individuální osobní seminář: + 1.000,- Kč
+ 45,- €