Plamen Centrálního Slunce

Plamen Centrálního Slunce zasvěcení

V mém pojetí se jedná o velice silné trojité zasvěcení, které vrací jádro duše do míst, kde se zrodila a díky tomu probíhá její transformace. Duše se rodí v Centrálním Slunci, které představuje jedinečný boží plamen. Naše duše je spojena s Centrálním Sluncem, které jí poskytuje esenciální životní energii. Čím blíže se naše duše Centrálnímu Slunci nachází, tím snáze dokáže žít v souladu s Božími zákony. V mém pojetí se jedná o silné trojité zasvěcení, které bude vaše aura většiny z vás postupně téměř 2 měsíce vstřebávat.

Abychom mohli být zasvěceni, je potřeba precizní provedení zasvěcení dle specifických zasvěcovacích postupů, které předávám na druhém /mistrovském/ stupni. Toto zasvěcení přináší zajímavou transformaci Duše i Ducha žáka a dochází k užitečnému rozpuštění bloků na úrovni duše. Díky vlastnímu postupu zasvěcení dochází u žáka po zasvěcení k rozvolnění části karmy.

Plamen Centrálního Slunce – 1. a 2. stupeň

3 zasvěcení, skripta 55 stran

Naše sluneční soustava leží až na úplném okraji galaxie, proto k nám Světlo a jeho vibrace z Centrálního Slunce nepronikají v takové míře, jako tomu je u soustav ležících blíže Centrálnímu Slunci.

Pouze zasvěcení do Plamene Centrálního Slunce vám umožní získat mnohem hlubší, stabilnější, silnější a trvalé napojení na Centrální Slunce. Když se tak stane, plamen v těle, auře i vaší duši začne vyzařovat ohromné množství Světla, přichází k vám dosud nepoznané vyšší vibrace, a díky tomu se pomalu blížíte k úplnosti, lásce a svému mistrovství. Více se dočtete v mých rozšířených skriptech.

Obdržíte

 • Zasvěcení (3x 45 min)
  + Vaše předčištění (2x 90 min)
  + Dočišťující terapii (2x 60 min)
  + Vyčištění vašeho obydlí (2x 10 min)
 • Možnost zopakování zasvěcení (zesílení energie a lepší pročištění)
 • Výuku (telefonicky / Skype / Viber / Whatsapp / osobně)
 • Skripta 55 stran (v knižní podobě)
 • Certifikaci
 • Diagnostiku čaker a aury
 • Poradenství

Kdo může toto zasvěcení přijmout

Absolventi 4. stupně Reiki nebo 4. stupně Shambally 3110 a nebo 3. stupně Ra-Sheeby

Forma studia

Vše probíhá na dálku individuálně dle vašeho času po dobu ca. 1 – 2 měsíců.
Osobní seminář je pro zájemce možný v Praze, Brně a Ostravě.
… více informací o průběhu studia?

Objednávka

kontaktujte mě.

Cena na dálku: 3.000,- Kč
140,- €
Individuální osobní seminář: + 1.000,- Kč
+ 45,- €