Ra-Sheeba – Aktivace Božího Světla

Aktivace Božího Světla RA zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Ra-Sheeba – 3. stupeň: Aktivace Božího Světla neboli také „Zasvěcení boha Slunce Ra“ je volné pokračování tradiční Ra-Sheeby. Zde jste zasvěceni do dalších třinácti symbolů, kterými se můžete léčit, provádět jejich prostřednictvím skutečné změny ve vašem DNA nebo zvyšovat vibrace a světlo ve všech vašich tělech. Pro zajímavost níže uvádím některé druhy symbolů, do kterých budete zasvěceni. Popsat zážitky z těchto zasvěcení je nesnadný úkol, jelikož se jedná skutečně o mimořádně silné a jedinečné energie.

Většina učitelů předává 3. stupeň Ra-Sheeby – Aktivaci Božího Světla – „jen“ s 6 nebo 8 symboly. Já předávám „úplnější“ verzi se 13 symboly.

Předpoklad: mistr-učitel tradiční Ra-Sheeby

Dvě zasvěcení.

  • Zažehnutí božího Světla v nitru
  • Je mistrovská nadstavba Ra-Sheeba, je to její volné pokračování. Je vhodná pro mistry, kteří chtějí na svém duchovním růstu dál pracovat, kteří chtějí zvyšovat svůj potenciál světla ve všech svých 13 tělech a zvyšovat své vibrace.
  • 13 symbolů: kterými se můžete léčit, provádět jejich prostřednictvím skutečné změny ve vašem DNA, posilovat svou životní sílu, která se vyčerpává neustálou poutí z inkarnace do inkarnace, otevírat si průchod k Božímu světlu, symbol na očistu od negativních energií – rozpouští strachy a omezující přesvědčení ze superega (internalizované programy), zvyšovat svůj potenciál lásky, symbol pro učitele duchovního učení, učitelský symbol, aktivace krystalového světelného těla a další nádherné symboly…

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 9.000,- Kč
400,- €