Paolo Veronese


Nanebevzatý mistr Paolo Veronese zasvěcení. Pavel Benátský

Paolo Veronese (Pavel Benátský) je Nanebevzatý Mistr, který nese zodpovědnost za tzv. Wut čakru (čakra mágů = čakra léčitelů). Mnoho lidí považuje Wut čakru za méně důležitou, ale je to čakra, která je nezbytná pro naše přežití. V pravěku jsme toto energetické místo potřebovali pro přežití. Pračlověk byl díky této energii schopen zajistit svou obživu a ošacení. Bylo nutné, aby pračlověk stanovil hranici mezi nutností a pocitem. Jedině tak mohl disponovat dostatkem sil. Zasvěcení do energií Paola Veronese potlačuje soucit a naopak posiluje naši schopnost přežití. Samozřejmě se tak děje pouze v určité míře. Jeho energie nás také vede k realizování našich úmyslů. Jsme schopni seberealizace. Systém lze zařadit mezi léčebné energie a energie osobního vzestupu.

Paolo Veronese (česky: Pavel Benátský), vlastním jménem Paolo Caliari (1528 – 1588), byl malíř, který se vzepřel středověkým zákonům malby a maloval pouze v harmonicky barevných tónech. Skoro všechna svá svatá díla a fresky zdobil těmi nejdražšími ušlechtilými kameny. Tímto zdůrazňoval čest všech bytostí Světla a také bohatství Benátek v jeho době.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do energií Paolo Veronese

Zasvěcení do energií Paolo Veronese na dálku činí 1.300,- Kč / 60,- €

Další možností také je osobní zasvěcení do energií Paolo Veronese s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.510,- Kč / 110,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi