Buddhova energie


Buddhova energie zasvěcení. Nanabevzatý Buddha zasvěcení

Toto zasvěcení vás přímo napojí na energie Buddhy a přímo k samému nanebevzatému Buddhovi, jakožto velice vyspělé duchovní bytosti světla. Buddha je energetická bytost/bytosti o velice vysoké vibraci s obrovskými uzdravujícími schopnostmi. Buddha zasedá v nejvyšší galaktické radě (více informací ve skriptech) a je v ní na stejné úrovni jako Ježíš Kristus. Buddha je celý sbor jemnohmotných bytostí lásky, které vám nabízí možnost se s nimi spojit, chodit si k nim v meditacích pro radu, využít jejich (Buddhovu) energii pro zkvalitnění svého života a pro svůj duchovní posun.

  • Zasvěcení do Buddhových energií vám dá nahlédnout jedné z nejsilnějších energií současnosti, výrazně rozšíří vaše duchovní vědomí a otevře další duchovní čakru – „čakru Buddhovu“, jež je významným duchovním bodem a centrem léčení. Energie Buddhy vám ukáží cestu k odpuštění na všech úrovních, stanou se součástí vaší bytosti a pozvednou vaše duchovní vedení.
  • V tomto systému se také dozvíte základy Indické filozofie, kam se Buddhismus řadí, včetně základních informací o Buddhismu samotném. Ve východní filozofii se nikdy, na rozdíl od západu, neoddělovala filozofie od náboženství – a je to v ní znát. Nechejte Buddhu, nechť vám je průvodcem nejen specifickou indickou filozofií, ale i vašeho duchovního růstu.

Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Buddhovy energie

Zasvěcení do Buddhovy energie na dálku činí 4.000,- Kč / 170,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Buddhovy energie s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 5.210,- Kč / 230,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi