Světlo Lemurie


Světlo Lemurie zasvěcení

Naladění Světla Lemurie vás propojí s Lemuriany a posiluje jakákoli již existující spojení. Jedná se o posílení systému, které pomáhá rozvíjet a zlepšovat duchovní schopnosti, pomáhá získat skryté vzpomínky na dávnou minulost, v níž existovaly Lemuranské a Atlantské kultury. Možná jste byli součástí této kultury a pokud ano, můžete cítit rezonanci pravdy v informacích obsažených zde. Pro vzdálené vzpomínky které byly skryty tak dlouho, budou na povrchu, učit vás cestu světla, lásky a posílení. Podívejte se do minulosti, a poté do budoucnosti, protože právě teď můžete udělat změnu pro zítřek.

  • Skripta k systému Světlo Lemurie pokryjí Lemuranskou historii, dají vám informaci o jeskyních zahájení, krystalovém městě, setí krystalů, interdimenzí – nebo alternativních realit nebo časových os, uzdravování, telepatiích, barvách spojených s Lemuriany, a co Lemuriané chtějí, abyste věděli. Lemuriané nabízí mír, lásku, moudrost a pro vás velké uzdravení. Ujistili mě, že je čas vyvést tyto informace na povrch. Je čas pro lidstvo, aby věděli a stoupali.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Světla Lemurie

Zasvěcení do Světla Lemurie na dálku činí 2.500,- Kč / 90,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Světla Lemurie s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 3.710,- Kč / 160,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi