Energie bájné Atlantidy


Energie bájné Atlantidy zasvěcení

Toto zasvěcení vás spojí s energetickým hlavním zdrojem celé Atlantidy. Jedná se o nejsilnější Atlantskou energii, jakou jsem dosud poznal, a o zakončení Atlantské linie v mé škole. S tímto zdrojem se můžete pomocí tohoto zasvěcení propojit nezávisle na čase a prostoru a skrze jeho energii léčit problémy zejména na fyzické úrovni (čímž se současně působí i na problémy duchovní – všechno souvisí se vším).

Energie je v srdci léčitele navíc obohacována o náboj lásky, díky čemuž není energie již tolik chladná. Srdeční čakra léčitele navíc dostává hojnost prostoru pro svůj vývoj a rozevření se. Kdo má totiž otevřené srdce, tomu duchovní věci přicházejí samy. Energie opět proudí skrze léčitele, takže je energií současně léčen léčitel i ošetřovaný. Jedná se o unikátní spojení energie, jež byla vyráběna vysoce pokročilou atlantskou technikou a lidského hřejivého srdce. Podívejte se duchovně do Atlantidy v době jejího vzestupu a možná si vzpomenete, že jste zde kdysi dávno také žil/a.

  • Energetická vibrace Atlantidy stále existuje, ba co víc, je neustále rozvíjena galaktickou radou, aby pomohla zvyšovat vibrace Matky Země na jejím vzestupu při transformaci. Atlantida má v sobě totiž klíč k úspěšnému dokončení transformace.
  • První stupeň tohoto zasvěcení (léčitel) se předával pouze nejvyšším atlantským lékařům.
  • Stupeň druhý (mistr) se předával jen atlantským kněžím a pouze oni měli tu čest tuto energii zasvěcovat. Dnes zasvěcuji oba stupně v sérii zasvěcení každému, kdo má zájem a již ví, jak pracovat s energiemi.
  • Již během samotného zasvěcení, nebo při používání atlantských energií se možná, tak jako já, rozpomenete na svou velkou minulost v této éře.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít předchozím zasvěcením Aktivace krystalů Atlantidy

Obdržíte: 2 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Energie bájné Atlantidy

Zasvěcení do Energie bájné Atlantidy na dálku činí 3.000,- Kč / 130,- €

Další možností je osobní zasvěcení do Energie bájné Atlantidy s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 4.210,- Kč / 180,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi