Atlantský léčebný systém


Atlantský léčebný systém zasvěcení

Tradiční Atlantský léčebný systém je linie, která obsahuje jemný druh diagnostiky a energetického léčení, který udává skutečnou příčinu onemocnění. Je použita forma diagnostiky, se kterou jsem se dosud nikde jinde nesetkal a ihned mě zaujala, jelikož může ukázat správný způsob léčení. Atlantský léčebný systém je částí energetického terapeutického systému, který byl používán starými atlantskými mistry.

Troška historie: Prvním krokem byla tehdy energie Reiki, jež byla všemi lidmi používána. Nejprve se žák s energií seznamoval po nějakou dobu (její délka záležela na každém jednotlivci individuálně). Otevřel si tak nové horizonty představ a porozuměl lépe sám sobě, druhým, energii i Vesmíru samotnému. Poté byli nejrozvinutější jedinci pozváni do atlantského chrámu k dokončení svého tréninku.

O Atlantských energiích se říká, že jsou součástí spektra energií Reiki – jen je třeba toto spektrum u žáka v pravý čas aktivovat. Je to učení, jak pomocí božské energie znovuobjevit svou vlastní duši, krásu a pravdu v našich srdcích. Je to cesta znovuspojení s Universem a vlastním vnitřním božstvím.

Pokud vás zasvěcení Atlantský léčebný systém / Atlantis Healing System přitahuje, tak jste dospěl/a do fáze, kdy jste připraven/a se ponořit do Atlantských energií. Své žáky zasvěcuji zdarma i do: Nového Atlantského léčebného systému.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít předchozím zasvěcením Aktivace krystalů Atlantidy

Obdržíte: 4 zasvěcení, skripta, kartičky s léčebnými esencemi a certifikát

Cena zasvěcení do Atlantského léčebného systému

Zasvěcení do Atlantského léčebného systému na dálku činí 4.000,- Kč / 170,- €

Další možností je osobní zasvěcení do Atlantského léčebného systému s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 5.210,- Kč / 230,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi