Aktivace krystalů Atlantidy


Aktivace krystalů Atlantidy zasvěcení

Tato energetická aktivace vám otevře tajemství krystalů Atlantidy, jenž v sobě skrývají ohromnou moudrost a energii. Nejedná se o tradiční léčebný systém, může však být k tomuto účelu rovněž použit. Pomocí jednoho jediného krystalu totiž můžete dočasně přiblížit člověka k úrovni centrální mřížky, po níž putuje energie mezi krystaly rozmístěnými po celé Zemi. Aktivace krystalů Atlantidy je v první řadě určena k duchovnímu i osobnímu rozvoji a může vám být na vaší duchovní cestě i lidstvu při jeho vzestupu vědomí významným přínosem.

Aktivace krystalů Atlantidy se týká zejména tzv. Velkého krystalu, jenž byl uložen v Chrámu Poseidona v tehdejším hlavním městě Atlantidy.

  • Smyslem celé Aktivace krystalů Atlantidy je přinést znovu vědění i energii, která byla uložena do paměti velkého hlavního krystalu Atlantidy a stále tam ještě je. Tento krystal se nacházel ve velkém Poseidonově chrámu léčení v Atlantidě a nelze jej s ničím na této planetě srovnávat.
  • Obsahuje totiž veškeré dávné informace, jež používali sami Atlanťané. To zahrnuje: telepatii, levitaci, manifestaci, teleportaci čistým úmyslem, a to nejdůležitější, obsahuje klíč k vzestupu planety, aj.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení Aktivace krystalů Atlantidy

Zasvěcení Aktivace krystalů Atlantidy na dálku činí 1.000,- Kč / 45,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení Aktivace krystalů Atlantidy s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.210,- Kč / 100,- €

PROHLOUBENÍ Aktivace krystalů Atlantidy nabízím zájemcům formou 3 prohlubujících zasvěcení navíc, jejichž cena dohromady činí 1.500,- Kč / 70,- €.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi