Léčivé mandaly od Karin

Mandaly od Karin jsou autentické autorské originální ručně kreslené harmonizační mandaly. Funkcí každé jednotlivé mandaly je léčit duši, zabavit, pobavit, odreagovat, probudit vaše vnitřní dítě (centrum vaší radosti uvnitř vás), uvolnit a napravovat. Dopřejte si radost. Výborné i jako milý dárek pro vaši rodinu a přátele. Objednat můžete dole na této stránce.

Mandaly pro radost

Mandaly pro radost

První sešit mandal od Karin se jmenuje Mandaly pro radost. Jedná se o sešit 11 mandal, jež jsou vtištěny na formát A4 a svázané do vazby.

Proč „pouze“ 11 mandal? V knihkupectvích najdete sice řadu titulů s větším množstvím obrazců k vybarvení – bývají však tvořené „na množství“ a s minimálním duchovním přínosem. Každá jedna mandala od Karin je channelována a tvořena pro váš kvalitní léčebný duševní zážitek.

Dopřejte si originalitu a autentičnost. Mandaly od Karin nekoupíte nikde jinde, v žádném knihkupectví – pouze na této stránce. Náhled zde.

  • Zasíláme do České republiky a na Slovensko.
  • Obchodní podmínky se řídí standardním občanským zákoníkem – do 14 dnů od převzetí máte právo nepoužitý sešit mandal vrátit. Případné reklamace nebo otázky směrujte na e-mail: pomoc@shamballa-reiki.cz
  • Platba je možná v českých korunách i EUR – českým i slovenským bankovním převodem.
  • Na dobírku nezasíláme – pouze platba předem. Po vyplnění objednávky níže obdržíte platební údaje e-mailem.

Objednávka mandal