Reiki rohu hojnosti


Reiki Roh hojnosti zasvěcení
Roh hojnosti ve skutečnosti vznikl, aby šířil štěstí a radost a aby navrátil klid do všech oblastí bytí. „Konečně, to je ono, to přesně jsme hledali!“

Zasvěcení do energií Rohu hojnosti zvýšeuje vaše osobní vibrace a tím transformuje negativní přesvědčení i bloky na hojnost a dostatek lásky, financí a bezpečí ve vašem životě. Zasvěcením do Reiki rohu hojnosti a přirozené změně myšlení se spojíte s vyššími vibračními frekvencemi. Tím se otevírají netušené možnosti.

Jaké to jsou? Jak získat dostatek a hojnost – ať již v rovině duševní, emocionální, fyzické či materiální. A jak žít a být s otevřeným srdcem a otevřenou myslí, abyste umožnili hojnosti, aby do vašeho života vstoupila.

Sami jste jistě již poznali, že vaše obavy se časem uskuteční (a často říkají „v nejméně vhodný okamžik“). Ve vesmíru funguje zákon přitažlivosti. Vaše nevědomí nevnímá rozdíl mezi realitou a představou. Pokud si něco přejete pouze myslí a ne srdcem, pak přichází zklamání.

Již od narození je jedním z práv každé bytosti žít v hojnosti. Většinou tomu však brání vlastní bloky, naprogramování od rodičů, negativní myšlenky, karma či životní úkol. Díky tomuto vysokovibračnímu zasvěcení je možné většinu těchto blokád rozpustit. Není to však všelék na všechny finanční problémy – pokud se ještě vyskytují blokády způsobené karmickým zatížením. Není však nikde psáno, že proto musíte celý svůj život prožít v bídě a žít pouze ze vzduchu. Právě naopak…

Všichni jsme tvořivé duše mající vědomí, jehož představy, sebehodnocení a vnitřní programy se dříve či později zhmotňují. Změnou vašeho přesvědčení a vnitřních programů se lze uzdravit, zbavit zlozvyků či závislostí. Čím vyšších vibrací dosáhnete, hlouběji se pročistíte a rozšíříte své vědomí, tím snáze vám změna půjde.

A zejména po PROHLOUBENÍ energií Rohu hojnosti vám půjde lépe zhmotňovat vaše přání a získáte nástroj pro svoji transformaci. A je to právě pročištění vlatního naprogramování, transformace negací a zvýšení osobních vibrací – jenž stojí za možností začít zákon přitažlivosti skutečně naplno ve svém životě správně používat.

Reiki rohu hojnosti

  • 1. stupeň – předání energie rohu hojnosti, zvýšení vibrací a úrovně vědomí
  • 2. stupeň – předání zasvěcovacího symbolu, pročištění nevědomí od balastů z kolektivního nevědomí
  • Oba stupně Reiki Rohu hojnosti předávám najednou – formou 1 zasvěcení
  • Svým žákům nabízím možnost dalších 3 prohlubujících zasvěcení navíc – viz níže.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Reiki rohu hojnosti

Zasvěcení do Reiki rohu hojnosti na dálku činí 1.000,- Kč / 45,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Reiki rohu hojnosti s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 2.210,- Kč / 100,- €

PROHLOUBENÍ Reiki rohu hojnosti nabízím zájemcům formou 2 prohlubujících zasvěcení navíc, jejichž cena dohromady činí 1.800,- Kč / 80,- €. Cena zahrnuje také vyčištění vašich vlastních zbytkových bloků na proživání hojnosti v životě.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi