Léčitel Praha, Olomouc, Ostrava, Prostějov, terapie na dálku

Víte, že alternativní medicína je v Německu a východních zemích oficiálně uznána jako platná léčebná metoda a že je dokonce plně hrazena zdravotními pojišťovnami?

Jako léčitel a terapeut pracuji od roku 2010 a za tu dobu jsem měl možnost načerpat zkušenosti s více než 5000 případy, se kterými jsem pracoval na dálku, v Prostějově, Praze, Ostravě a Olomouci. Pracuji většinou na základě zkušenosti a vlastních postupů, většinou formou kombinace více technik (od energií reiki, Shambally, Ra-Sheeby, Boha, Violet Flame Prime, přes filipínské a klasické léčení až po kyvadlo s LSVJ/SRT a jejich účinnější nástavbu, kterou jsem vyvinul). Léčení provádím vždy v hladině alfa, což zaručuje maximální energii a léčebný efekt pro vás.

Pracuji na úrovních fyzických, emocionálních, mentálních, duše, akašických záznamů, paralelních životů a karmy (minulých životů). Pomáhám obnovit přirozené procesy těla (samoléčebné, autoimunitní, regenerační), aury, čaker a meridiánů (cirkulace životní energie, zacelení děr v auře a doplnění energie).

S čím se na mě můžete obracet

– fyzické problémy
– psychické obtíže
– psychosomatické jevy
– emocionální zátěž a deprese
– odpuštění, odpoutání se
– vztahové problémy
– čištění a harmonizace čaker, aury, meridiánů
– diagnostika čaker a aury
– diagnostika energií v bytě či domě
– čištění energií v bytě, domě, pracovišti, automobilu
– čištění geopatogenních a psychopatogenních zón
– úniky a nedostatek energie, syndromy vyhoření a únavy
– odblokování, vyčištění a harmonizace čaker, aury a energetických drah
– problémy se zrakem, sluchem, otěhotněním, trávením, dýcháním, kůží, krví, kostmi, atd.
– odvádění přivtělených duší
– rozvolňování karmické zátěže
– léčení na úrovni duše
– podpora v důležitých, stresových či nepříjemných situacích (zkoušky, pohovory, schůzky)
– energetická ochrana
– problémy s učením, soustředěním a hyperaktivitou
– blokace spokojenosti a naplnění (city, materiálno, prosperita, úspěch)
– nemoci zvířat

Objednávka léčení

Do kolonky „Poznámka“ mi stručně napište, co chcete řešit. Cena je konečná, v případě osobních sezení zahrnuje náklady vč. pronájmu prostor v daném městě dle tamních podmínek.

Dálkově, v Praze, Prostějově, Ostravě, Olomouc

Jako léčitel pracuji zejména dálkově, provádím léčení dálkovými technikami přenosu energie. Osobně pak působím ve městech Praha, Olomouc, Prostějov, Ostrava. Aktuální adresy a termíny mého působení v jednotlivých městech najdete v sekci Kdy a kde.

Proč právě Martina Ospalíka

Mám zkušenost s více než 5000 případy. Navíc před každou terapií vždy předem aktivuji ve vašem těle a auře šetrný přípravný proces a sám se předem zklidňuji meditací a pročištěním se. Díky tomu probíhá každá terapie v maximální kvalitě a optimální intenzitě při zachování ideální šetrnosti pro vás.

Délka léčení

Délka každé terapie je vždy individuální dle potřeby a záleží na vašem stavu.

Autorem textů je Martin Ospalík. Tento text je autentické chráněné autorské dílo, jehož kopírování či šíření je zakázané a postižitelné ve smyslu 121/2000 Sb. Autorského zákona.