Léčitel Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, terapie i na dálku

Pomáhám obnovit přirozené procesy těla (samoléčebné, autoimunitní, regenerační), aury, čaker a meridiánů (cirkulace životní energie, zacelení děr v auře a doplnění energie). Trpělivě vedu ke zlepšení vašeho života až k jeho naplnění (práce s emocemi, vnitřním naprogramováním a archetypy). Pracuji na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duše i karmy (minulých životů a jejich vlivu na vás).

Co je nutné splnit předem?

Od ledna 2017 léčebné terapie PODMIŇUJI absolvováním kurzu Reiki nebo Shambally nebo Ra-Sheeby či jiného zasvěcení. Druhým podstatným faktorem je vaše ROZHODNUTÍ pro změnu. Třetím neméně důležitým předpokladem je, že tak učiníte ZAVČAS.

Proč? Pracuji s více faktory

Nejen z důvodů kapacitních, ale zejména protože skutečné léčení tkví v léčení příčin, které vychází z uvědomění a změny vašeho myšlení i životního stylu podpořené/vyvolané změnami a vývojem vaší energetiky (čaker, aury, meridiánů, zvýšení životní energie, odstraňování traumat, léčení duše apod.) Nemoc či životní trápení většinou přichází proto, že jste dosud NĚCO přehlíželi nebo dělali špatně.

Cíleně kombinuji moji práci s vaším vlastním úsilím

Z výše popsaných důvodů pro vás může léčitel-terapeut vykonat 50 % práce. Zbylých 50 % je na vás. Lety se mi osvědčila metoda kombinování práce léčitele-terapeuta s vaším vlastním úsilím a vaší vlastní prací na sobě na základě kurzů, zasvěcení, mých rad a cílů vaší duše. Tato metoda je efektivnější pro vaše uzdravení bez návratu symptomů a také příznivější pro vás z hlediska financí.

Délka léčení

Délka každé terapie je vždy individuální a záleží na vašem stavu a konkrétním výkonu. Počítejte 20-60 min / terapii. Léčebný proces dobíhá většinou dalších 7-14 dnů po mnou provedené terapii. V tomto období provádíte drobnější průběžná ošetření sebe sama pomocí Reiki nebo Shambally nebo Ra-Sheeby či jiné léčebné energie.)

Objednávka

Cena je konečná, v případě osobních sezení zahrnuje náklady vč. pronájmu prostor v daném městě.

S čím se na mě můžete obracet

 • fyzické a emocionální problémy
 • psychosomatické jevy a obtíže
 • odpuštění, odpoutání se, vztahové problémy, opakující se situace
 • detailní diagnostika, odblokování, vyčištění a harmonizace: čaker, aury a energetických drah
 • nedostatek energie, syndromy vyhoření a únavy
 • diagnostika a úspěšné odvádění přivtělených duší
 • rozvolňování karmické zátěže, transformace a léčení na úrovni duše
 • energetická ochrana
 • problémy s učením, soustředěním a hyperaktivitou
 • blokace spokojenosti a naplnění (city, materiálno, prosperita, úspěch…)
 • podpora v důležitých, stresových či nepříjemných situacích (zkoušky, pohovory, schůzky, zubaři, atd.)
 • čištění energií v bytě, domě, pracovišti, automobilu, rušení či odklon patogenních a psychopatogenních zón
 • pomoc domácím mazlíčkům a zvířatům

Léčitel Praha, Brno, Ostrava, Olomouc. Provádím i léčení na dálku

Jako léčitel pracuji zejména dálkově, kdy provádím léčení dálkovými technikami přenosu energie. Osobně také působím ve městech Praha, Brno, Olomouc, Ostrava. Termín/y si upřesníme po přijetí úhrady.

Proč právě Martina Ospalíka

Jako léčitel a terapeut pracuji od roku 2010 a za tuto dobu jsem měl možnost načerpat zkušenosti s více než 5000 klienty, se kterými jsem pracoval na dálku či osobně v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci. Na základě zkušeností a vlastních postupů kombinuji více technik (od energií Reiki, Shambally, Ra-Sheeby, Boha, Violet Flame Prime, přes filipínské a klasické léčení, regrese, až po kyvadlo s LSVJ/SRT a jejich účinnější nástavbu, kterou jsem vyvinul). Léčení provádím v hladině alfa, což zaručuje maximální energii i léčebný efekt.

Ze zákona uvádím, že terapie nenahrazují lékařské ošetření.

Autorem textů je Martin Ospalík. Tento text je autentické chráněné autorské dílo, jehož kopírování či šíření je zakázané a postižitelné ve smyslu 121/2000 Sb. Autorského zákona.