Nové Usui Reiki


Nové/New Usui Reiki zasvěcení

„Reiki bez symbolů“ – pouze čirá energie. Nové Reiki (neboli „New Usui Reiki“) je výrazné zjednodušení Reiki. Jedná se mimochodem o vysokovibrační zasvěcení. Tuto jednoduchost nám zanechal sám nanebevzatý Mikao Usui. Původní Usuiho systém Reiki neměl žádné polohy rukou ani symboly, vše bylo přidáno až časem. Nové Reiki nepracuje vůbec s žádnými symboly ani přesně danými polohami rukou. Rozvíjí intuici a vede žáka, aby intuici naslouchal a pracoval intuitivně. V první polovině 20. století na tento styl práce lidé nebyli ještě připraveni. Dnes již jsou – díky výrazně navýšeným vibracím planety a vyvrcholením transformace (21.12.2012), která neustále dobíhá a teprve opouští svůj vrchol!

Energie Nového Usuiho Reiki vibruje (díky jinému typu zasvěcení) na vyšších vibracích než tradiční Reiki. Nové Reiki je ideální alternativou pro absolventy tradičního Reiki, kteří chtějí zkusit a naučit se něco nového, či postoupit dále. Případně pro zájemce o práci s univerzální léčivou energií, kteří si myslí, že je tradiční Reiki a práce se symboly neoslovuje.

Nové Usui Reiki 1. – 4. stupeň

  • Čtyři stupně Nového Reiki předávám ve 3 zasvěceních.
  • Co se stane, když vylejete plné vědro vody na cestu, jež je plna děr? Voda se rovnoměrně rozprostře do jednotlivých děr zcela samovolně. Nemusíte jít ke každé jednotlivé díře zvlášť, voda nateče do každé z nich úplně sama. Přesně takto pracuje i energie Nového Reiki („Nového Usuiho Reiki“) – teče přesně tam, kde je jí právě zapotřebí, a tak hluboko do konkrétního problému, jak je právě možné.

Obdržíte: 3 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Nové Usui Reiki

Zasvěcení do Nové Usui Reiki na dálku činí 2.500,- Kč / 110,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Nové Usui Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 3.710,- Kč / 160,- €


Velmistr Nového Usuiho Reiki 5. – 8. stupeň

  • Významné prohloubení energie a navýšení vašich osobích vibrací.
  • Čtyři Velmistrovské stupně Nového Usuiho Reiki zasvěcuji najednou – formou postupného předání 4 zasvěcení.

Obdržíte: 4 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Velmistra Nové Usui Reiki

Zasvěcení do Velmistra Nové Usui Reiki na dálku činí 3.500,- Kč / 150,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Velmistra Nové Usui Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 4.710,- Kč / 210,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi