Meridian Reiki


Meridián reiki zasvěcení

Věnovali jste se svým čakrám, svému tělu a doplnění energie. Ale nezapomněli jste na něco stejně tak důležitého… Meridiány? Aktivujte a zprůchodněte své meridiány, které energii skrze celé vaše tělo rozvádí. Systém Meridian reiki předávám ve třech zasvěceních, jako Meridián-reiki (1. stupeň), Meridián-flush (2. stupeň) a nový Meridián-all (3. stupeň). Symbolem, který zprostředkovává zasvěcení, jsou aktivovány energetické dráhy našeho fyzického těla, které spojují čakry s orgány.

Energie symbolu, který vám zde předám, má značně silný uzemňovací efekt, což je první výhodou při práci s vyššími zasvěceními. Druhý prospěšný fakt tohoto trojího zasvěcení je, že tělem jsou meridiány spojeny s planetou Zemí a používáním speciálního symbolu je tento efekt znát a je použitelný v denní duchovní praxi i běžném životě, kdy je třeba se např. v práci koncentrovat, vydržet stres či zátěž. Třetím přínosem je, že protikladná část meridiánů je spojena s hvězdou duše a slouží ke spojení s kosmickou životní energií. Více se dozvíte v mých skriptech.

Ještě pro zajímavost uvedu, že dle tradiční čínské představy je tělo protnuto sítí energetických drah. Pojem meridián právě vznikl z tohoto uspořádání linií a drah. Čchi/Qi je vše-pronikající životní léčivá síla, jež cirkuluje v těchto meridiánech uvnitř našeho fyzického těla podle jasných zákonitostí. Mnoho duchovních systémů se zaměřuje na auru a jednotlivá aurická těla, přičemž je tělo fyzické často opomíjeno. Toto zasvěcení má tento deficit v pravý čas vyvážit – což je mimochodem čtvrtým přínosem Meridian reiki.

Zasvěcení Meridian Reiki protéká podél meridiánů a vyrovnává v těle energie – vč. Jinové a Jangové (pátý přínos tohoto zasvěcení). Působí podobně jako akupunktura, jen má uzemňující faktor. Jin a Jang se vyrovnají a dodatečně nám práce se symboly pomůže, abychom se vědomě uzemnili do tady a teď, čímž se dostaneme více do duchovního kontaktu s Matkou Zemí a významnému zdroji energie, harmonie, vnitřního klidu a moudrosti (šestý přínos Meridian reiki). Další se dozvíte a pocítíte při jednotlivých zasvěceních.

Meridian Reiki 1. – 3. stupeň

  • Jangová energie nebe (kosmická životní energie) – jemná, duchovní energie, která nám poskytuje vědomí, inteligenci a vůli, proudí podél vnější nebo zadní strany těla dolů. Mimoto je přiřazena k dutým orgánům, které jsou odpovědné za odstraňování odpadu, za trávení a mají obrannou funkci.
  • Jinová energie je přiřazována Matce Zemi a tak je považována za ženský aspekt jangové energie. Je pevnou, hmotnou energií, která nám poskytuje tvar, váhu a strukturu a proudí na vnitřní nebo přední straně těla nahoru. Jinová energie je přiřazována pevným orgánům a tak zahrnuje ledviny, játra, slezinu, srdce, plíce a meridián krevního oběhu.
  • Na třetím stupni předávám navíc velmi detailní zpracování meridiánů z léčitelské praxe.

Všechny tři stupně Meridian Reiki předávám v jednom zasvěcení s možností 2 zasvěcení prohlubujících.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Meridian Reiki

Zasvěcení do Meridian Reiki na dálku činí 1.800,- Kč / 80,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Meridian Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 3.010,- Kč / 130,- €

PROHLOUBENÍ Meridian Reiki nabízím zájemcům formou 2 prohlubujících zasvěcení navíc, jejichž cena dohromady činí 1.500,- Kč / 70,- €. Cena zahrnuje také vyčištění vašich vlastních zbytkových bloků na trasách všech vašich meridiánů a pomůže následnému volnému proudění energie (z Universa i z potravy) do všech orgánů.

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi