Kriya Reiki


Kriya = Čin pro očistění. Reiki = Universální životní energie. Kriya Reiki je dokonalá metoda léčení. Stejně tak, že nemůžeme vylévat vodu z prázdné nádoby a nemůžeme čistit nějakou plochu špinavým hadrem, tak nemůžeme léčit ostatní, pokud nejsme sami zcela a perfektně vyléčeni. Kdykoli když si člověk myslí, že může ostatní léčit, musí nejdříve zajistit, aby on sám se zcela vyléčil – a to ve všech fyzických, duševních a citových úrovních. Strach, vina, zmatení, či nedostatek sebevědomí (vědomí v sebe sama a své schopnosti – i ty duchovní) jsou myšlenkové programy, které vyžadují léčení.

Kriya reiki je metoda k vytvoření perfektního léčitele. Přirozeně považuje sebe léčení za nezbytně nutné pro léčení. Navrhuje jiné metody pro sebe léčení a pro léčení ostatních. Tyto metody jsou velmi jednoduché a lehké. Praktikovat je může každý, bez nějakých složitostí.

Obsahuje 3 symboly a zajímavé techniky léčení i sebeléčení.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Kriya Reiki

Zasvěcení do Kriya Reiki na dálku činí 3.000,- Kč / 130,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Kriya Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 4.210,- Kč / 190,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi