Karmické Reiki


Nejúčinnější spalovač karmy, jakého znám… Karmické reiki je speciální druh energie obsahující jedinečné léčebné esence (symboly) pro léčení karmy. Jedná se o nový a vysoce efektivní styl reiki vytvořený původně Martynem Pentecostem. I když má základy v Usui reiki, tak je Karmické reiki používáno jiným způsobem – a to s cílem vypořádat se s různými problémy, které vznikají z negativní karmy (karmických událostí). Karmické reiki je skvělé pro rozpuštění traumat či jiné zátěže z minulých životů (a také traumat z dětství), jelikož pracuje s neuvěřitelně silnou frekvencí k odstranění negativní energie a blokád, které mohou způsobovat opakované karmické lekce.

Karmické reiki v mém podání obsahuje:
– 1. stupeň (žákovský)
– 2. stupeň (mistrovský)
– 3. stupeň (velmistrovský)

Karmické reiki 1. – 3. stupeň

  • Obdržíte 5 karmických symbolů.
  • Jejich energie pomáhá zmírnit efekt tzv. „anonymní“ karmy a přináší extrémně silné frekvence energie, které mohou způsobit pozoruhodné výsledky zahrnující odhalení velkých detailů z lidských minulých životů.
  • Vaše aura, duch a duše se při tomto zasvěcení „jednoduše nastaví“ tak, že již nebudete přijímat (nebudete utvářet) novou negativní karmu.

Karmické Reiki zasvěcuji pouze na dálku, aby měl žák i mistr prostor silnou energii vstřebat v pohodlí domova a bez nutnosti následného cestování. Jedná se o silný očistný proces, jak na straně žáka, tak na straně mistra!!! Osobní seminář je možný formou konzultace a výuky s následnými zasvěceními na dálku.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít min. předchozími nejvyššími zasvěceními Kundaliní reiki a Imara reiki

Obdržíte: 4 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Karmické Reiki

Zasvěcení do Karmické Reiki I-III na dálku formou 1 zasvěcení činí 3.500,- Kč / 150,- € (nejlevnější varianta)

Postupné zasvěcení do Karmické Reiki I-III na dálku formou 4 zasvěcení činí 15.000,- Kč / 650,- € (Pokud máte tu možnost, doporučuji pro lepší aktivaci přijmout postupně ve 4 zasvěceních a s předčištěním pro každé zasvěcení !!!)

Pro zájemce je možný osobní individuální seminář: + 1.210,- Kč / 55,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi