Ajurvédské Reiki


Ájurvéda je starobylá věda života, tradiční, nejstarší a nejholističtější léčebný systém dostupný dnes na planetě. Její důležitý předpoklad vyžaduje symbiózu mysli, těla a duše. Jakákoliv nerovnováha v tomto spojení má za následek tělesné onemocnění. Tato starobylá Indická medicína usiluje o obnovení harmonie mezi tělem a jeho přirozeným prostředím. Ve psané formě byla umístěna před 5000 lety v Indii a říkalo se, že by to mohla být světová medicína, která se zabývá jak tělem, tak duší.

Ajurvédské reiki je systém čerpání a práce s Ajurvédskou univerzální energií. Prošel jsem již mnoho směrů a stylů práce s energií, tento je vskutku výjmečný. Mnoho masérů i terapeutů s oblibou Ajurvédské reiki používá. Je to láskyplná jemná, avšak hluboce pronikající energie. Doporučuji.

Ve Védských textech „ÁJU“ znamená život a „VÉDA“ znamená vědění. Tato holistická věda je o znalosti celkové rovnováhy Těla, Mysli a Ducha včetně emocí a psychologie na všech úrovních. Ájurvéda skrze terapie bylinami, diet, jógy, vůní, tanter, manter a meditací přispívá k dlouhověkosti, omlazení a seberealizaci.

Říká se, že byla vytvořena Pánem Brahma (Podle Indické mytologie Tvůrce Vesmíru) a sestoupila na Zem prostřednictvím různých generací bohů a svatých. Moudří lékaři té doby byli buď mudrcové, nebo proroci a hluboce oddaní světci, kteří viděli zdraví jako nedílnou součást duchovního života.

Předávám zde komplet – žákovskou, mistrovskou i velmistrovskou úroveň energie tohoto systému.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít předchozím zasvěcením mistra-učitele Kundaliní reiki

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Ajurvédské Reiki

Zasvěcení do Ajurvédské Reiki na dálku činí 3.000,- Kč / 130,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Ajurvédské Reiki s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 4.210,- Kč / 190,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi