Keltské reiki

Keltské reiki zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

Keltské reiki je spojení prvotní energie Reiki s energií vědění keltských Druidů. Je to původní forma léčitelství ovlivněna keltskými technikami a energetickými symboly. Keltské reiki obsahuje vysoké vibrace z jádra Země, jež nejvíce ovlivňují kořenovou čakru. A to je rozdíl oproti klasické metodě Reiki, kde se při zasvěcení pracuje zejména s čakrami vyššími (od korunní po srdeční). Symboly Keltského reiki se většina žáků naučí používat velmi rychle a snadno do nich pronikají.

Druidové byli keltští duchovní. Tvořili nejvýznamnější část keltské společnosti. Své vědění a svoji mystiku čerpali z přírody. Mezi lidmi měli výsadní postavení. Směli kupříkladu vstupovat na posvátná místa, prováděli různé obřady a léčebné rituály.

Slovo druid ve staroirštině znamená „vysoce vědoucí“. Kořen slova „dru“ odkazuje na dub, proto tedy můžeme hovořit o „moudrosti dubu“. A nejenom dubu. V Keltském reiki se používají totožné energie a vibrace, které pramení ze Země v čisté přírodě a lese. Druidové považovali dub vždy krále stromů. Posvátné byly tzv. nemethony, neboli posvátné dubové háje, kde druidové věštili, léčili a meditovali a kam směli vstupovat jen oni.

Při mém zasvěcení do Keltského reiki produily nádherné energie a obrovská síla Matky Země do celé mojí aury. Rozpomněl jsem se postupně na své působení jako druid v minulých životech. Stejně tak se ke mně vrátila dříve získaná moudrost druida. Toto vědění si mě jednoduše přivolalo nazpět, abych mohl vše znovu používat v životě tomto. Každým dalším stupněm zasvěcení jsem si čím dál více uvědomoval posvátnost, sílu a moudrost Universa i Matky Země.

Vhodné pro každého, koho tato energie zajímá.

Keltské reiki – 1. stupeň

zasvěcení 1x 120 min, skripta 11 str.

  • 6 symbolů
  • Ogham, pomoc při rouzklíčování vizí a při nalezení správné životní cesty, zvýšení intuice i jasnovidnosti, transformace, zrušení starých a nepotřebných programů a vzorců, pročištění minulosti, kontakt se Zemí, překonání vlastních strachů

Keltské reiki – 2. stupeň

zasvěcení 1x 120 min, skripta 13 str.

  • 6 symbolů
  • intenzivnější spojení s vaším Vyšším Já, Universem, bytostmi přírody, ochrana, vnitřní klid, radost ze života, vibrace lásky, zharmonizuje vaše spojení s Lunou, zlepšuje paměť, umožňuje rozpomínání na svou moudrost načerpanou v minulých životech

Keltské reiki – 3. stupeň (mistr-učitel)

zasvěcení 1x 120 min, skripta 25 str., certifikát

  • 5 symbolů
  • dokončení změny, symboly počátku a konce Všeho Co Jest, životní síla, ochrana při zasvěceních, přístup k univerzálnímu vědomí, vědomostem a léčebným schopnostem druidů

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 1. stupeň: 1.500,- Kč
70,- €
2. stupeň: 3.000,- Kč
140,- €
Mistr-Učitel: 6.000,- Kč
270,- €

Cena zasvěcení všech stupňů najednou: 10.000,- Kč / 450,- €