Sekhmet Seichim

Sekhmet Seichim zasvěcení na dálku, Praha, Brno, Ostrava

„Sekhmet“ znamená „Plamen“. Sekhmet Seichim propojuje s bohyní Sekhmet, kdy vám Sekhmet pomůže se stát Mistry v léčení a pomůže se zbavit potlačených emocí, frustrace, ale také potlačení sexuality. Dokáže vám dát větší odolnost vůči temným silám. Tento systém je fantasticky jednoduchý, obsahuje 3 symboly a mantry. Energie je vhodná při pomoc od negativního myšlení, depresí, pomůže ve zvýšení celkové odolnosti a osobní energie. Přináší přímý kontakt se Sekhmet, která vás sama povede.

Sekhmet Seichim je oheň osvícení, který očišťuje duše zemřelých a osvobozuje je, aby se mohly „stát hvězdou nebe“. Jméno Sekhmet (Sechmet) je odvozeno od staroegyptského slova „sekhem“, které znamená „síla“. Bohyně Sekhmet je často vyobrazována jako bohyně s lví hlavou, je dcerou boha Re a je také asociována s okem boha Re. Sekhmetino jméno znamená „mocná a silná“ a její kněží jsou považování za „doktory léčení“. Skrze Egyptskou historii byla Sekhmet považována za sílu, která se vyvolávala na ochranu dobrých a zničení zlých.

Předpoklad: mistr-učitel Seichim reiki

Sekhmet Seichim

zasvěcení 1x 120 min, skripta 21 str., certifikát

  • Sekhmet je velká léčitelka a má schopnost transformovat negativní aspekty jakékoli situace. Má se za to, že Sekhmet je mnohem starší božstvo a faktem je, že je starší než sám Re. Říká se, že „přišla do Egypta z místa neznámého a času nezaznamenatelného“, na což poukazují i některé její tituly: Paní místa na počátku času – Ta, která tu byla před bohy – Matka všech bohů.

Forma kurzu

Na dálku lze individuálně dle vašeho času. / Osobně v Praze, Brně, Ostravě dohodou.

Zakládám si na kvalitním 100% čistém zasvěcení (iniciaci/předání energie) a obsáhlých skriptech. V ceně je zahrnuto celkové vyčištění žáka před i po zasvěcení, včetně následné kontroly, zda proběhlo vše v pořádku a zda je nutné zasvěcení individuálně zopakovat. Samozřejmostí je poradenství v průběhu i po kurzu.

Objednávka

… napište mi: pomoc@shamballa-reiki.cz

Cena: 2.500,- Kč
120,- €