Golden Triangle


Golden Triangle zasvěcení

Golden Triangle neboli „Léčebný systém Zlatého Trojúhelníku“ je egyptský léčivý energetický systém, který v roce 1986 obdržel James Purner od egyptské bohyně Isis. Je to nádherná a velmi jednoduchá energie, kterou můžeme používat nejen ke své ochraně, ale také k ochraně ostatních. Pokud jsme zasvěceni do nějakého energetického systému, nebo máme zkušenosti s energiemi, můžeme tento léčebný systém používat ihned po zasvěcení.

Tento systém lze používat i v jiné podobě. Například v podobě zlatého ohně či zlaté spirály. Můžeme jej používat společně i s jinými systémy, jelikož se s nimi výborně doplňuje. Jestliže jej použijeme společně s jiným systémem, pak jeho síla bude větší díky jeho vysoké energetické frekvenci.

Jedná se o intenzivní a podpůrnou energii bohyně Isis, která nemá žádné jiné symboly až na symbol Isis. Golden Triangle Reiki lze považovat za tzv. učební kurz, který nás naučí lepší vizualizační schopnosti a také nás naučí, jak se této energii přizpůsobit.

Reiki Zlatého trianglu je nádherná a jednoduchá spirituální technika, jež může být použita rozmanitými způsoby. Během zasvěcení dochází k navýšení duchovních a telepatických schopností prostřednictvím čakry Třetího oka, což vede k energetizaci oblasti okolo této čakry. Třetí oko je sídlem sebepoznání, a proto se může objevit mimosmyslové vnímání. Někteří lidé tento proces vnímají mnohem intenzivněji.

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta a certifikát

Cena zasvěcení do Golden Triangle

Zasvěcení do Golden Triangle na dálku činí 2.300,- Kč / 100,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení do Golden Triangle s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 3.510,- Kč / 150,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi