Archandělský Seichim


Archandělský Seichim zasvěcení

Tento systém pracuje na základě spojení energií Seichim reiki přímo se zdrojem energií Archandělů. Tento systém můžete použít kdykoli, když s někým pracujete a samozřejmě i sami na sobě tím, že zavoláte Archandělský Seichim. V tomto zasvěcení budete pracovat s energiemi Seichim a s deseti archanděly, z nichž sedm stojí před Božím trůnem. Každý z nich přitom představuje jiný aspekt Zdroje. Krásná silná energie, jednoduché na pochopení.

Projít tímto zasvěcením je nádherný a nevídaný zážitek. Bylo to tak i v mém případě. Rozhodně doporučuji!

Archandělé, stejně tak jako všichni andělé, jsou „inteligence“, síla a zosobnění určitého aspektu Boha a přinášejí energii, kterou jejich síla představuje. Budete se propojovat a pracovat s Archandělem Michaelem, Raphaelem, Gabrielem, Urielem, Jarahmeelem, Sarielem, Jophielem, Razielem, Zadkielem a Raguelem.

Naučíte se / obdržíte:

  • Práce s touto energií je velmi jednoduchá a je spíše určena pro ty, kteří chtějí na sobě dále pracovat. Pro přijetí tohoto zasvěcení je však určitě zapotřebí zvládnout a již mít mistrovské vibrace.
  • Každý z určených archandělů k vám přistupuje a v průběhu každého zasvěcení vám předává své dary, se kterými poté můžete nadále sami pracovat.
  • Jako bonus k tomuto zasvěcení ode mne také obdržíte namluvenou nahrávku na CD, jejímž prostřednictvím můžete opakovaně zasvěcením procházet tak často, jak budete sami chtít.

Předpoklad pro toto zasvěcení: zájemce musí projít předchozím zasvěcením mistra-učitele Seichim Reiki

Obdržíte: 1 zasvěcení, skripta, zvukovou nahrávku pro vaše druhé zasvěcení a certifikát

Cena zasvěcení Archandělský Seichim

Zasvěcení Archandělský Seichim na dálku činí 3.800,- Kč / 160,- €

Další možností pro zájemce je osobní zasvěcení Archandělský Seichim s individuálním seminářem – cena v tomto případě činí 5.010,- Kč / 220,- €

Možnost rezervace individuálního termínu kurzu:

  • na dálku – termíny dohodou
  • v Praze – 5.12. | 15.12.
  • v Brně – termíny dohodou
  • v Ostravě – 28.11.

Napište mi